Як все встигати?

Як все встигати?

Тайм-менеджмент. Як все встигати?

У Вас був такий день, коли є купа невідкладних справ, а рук на все не вистачає? Напевно траплялися, і не тільки у вас. Вчені підійшли до питання Як все встигати? більш серйозно.

Так і з’явилася ціла наука тайм-менеджмент. У цій статті ми познайомимо Вас з цим способом все встигати, а також розповімо про те, як правильно ним користуватися. Ця стаття не пройде для вас даром Що таке тайм-менеджмент? Тайм-менеджмент це наука про те, як правильно розподіляти свій час, щоб все встигати, як розподілити години між роботою і відпочинком. Якщо ви хочете стати більш організованим, більше встигати, бути активним і енергійним, варто взяти кілька простих порад на озброєння.

Отже, для чого ж потрібен тайм-менеджмент і яка від нього буде користь? Будете спокійні і впевнені, володіючи навичками тайм-менеджменту ви точно знаєте, чим будете сьогодні займатися і впевнені в тому, що встигнете зробити все заплановане. Будете більш задоволені своїм життям, адже кожне завершене справа приносить нам впевненість в собі і почуття задоволення. Навчіться швидше досягати своїх цілей. Як все встигати?

Секрети тайм-менеджменту Насправді, тайм-менеджмент часто є темою для цілих книг, тренінгів та бізнес-виступів, і умістити всю цю тему в одну статтю неможливо. Однак існують базові принципи, завдяки яким можна істотно заощадити час. Планування один з найважливіших і базових способів все встигати. Спочатку складіть список справ, які вам потрібно буде виконати наступного тижня.

Було б непогано відразу вказувати і час, який ви витратите на виконання завдання це допоможе вам у майбутньому правильно розподіляти навантаження по днях. Тепер вам потрібно рівномірно розподілити ці справи по днях тижня, щоб не було такого, що в понеділок у вас буде забитий під завяску, а вівторок вільний. Після цього повісьте ваш список справ на дверцята холодильника, наприклад. Иак ви зможете звірятися зі своїм списком і виконувати всі справи вчасно.

Один з наукових способів все встигати. Доведено, що якщо ви на початку дня витратите 10 хвилин на складання плану на день, ви заощадите до 2 годин безплідно проведеного часу. При плануванні дня зручно користуватися матрицею Ейзенхауера. Вам потрібно скласти список справ, але на відміну від простого планування тут треба розподілити ваші справи по групах:

Справи групи А (важливість висока, терміновість висока) виконувати в першу чергу Справи групи Б (важливість висока. Терміновість низька) встановити терміни виконання Справи групи В (важливість низька, терміновість висока) доручити колегам, дітям, чоловікові Справи групи Г (важливість низька, терміновість низька) викинути з голови Тепер ви точно знаєте, які справи потрібно виконувати в першу чергу, а які можна залишити на потім.

Для виконання кожної справи встановіть певний термін, причому скоротивши його до необхідного мінімуму (це підвищить вашу продуктивність). Не бійтеся передоручати справи, які може зробити хтось інший. При плануванні часу обов’язково варто залишити 40% незайнятим 20% з них піде на непередбачені завдання і справи, а 20% потратьте із задоволенням на улюблену справу.

Так ви більш реально зможете дивитися на денні справи, ви перестанете поспішати і спізнюватися. Може статися так, що деякі люди захочуть свої справи повісити на вас. Це завдасть величезної шкоди вашому розкладом, тому таким людям і живіть своїм життям.

Щоб усе встигати, позбудьтеся пожирачів часу Візьміть новий аркуш паперу і запишіть все, що ви робили сьогодні: від перегляду серіалу і серфінгу в Інтернеті до приготування вечері і прийняття душу. Тепер уважно подивіться на список і подумайте: що з цього всього ніяк не допомогло вам, а тільки відняло час? Будьте критиками: як перегляд улюбленого серіалу вплинув на ваше життя?

Як вам допомогли котики з Інтернету в саморозвитку? Вам потрібно! А тепер навпроти кожного пункту у своєму списку напишіть те, як ви зможете виключити його наприклад, серіал можна дивитися, готуючи вечерю для своєї родини, а котиками можна милуватися, повісивши відповідну фотографію на стіну. Так ви значно скоротите свій час!

Тільки пам’ятайте про наш минулий порада: 20% свого часу витратьте на відпочинок (про те,). Відео про те, як усе встигати У цій статті ми привели всього кілька способів, які допоможуть вам все встигати.

Але, як ми вже говорили, тайм-менеджмент це ціла наука, і існує ще величезна кількість рекомендацій про те, як усе встигати. На нашому сайті ви побачите ще не одну статтю про це, ну а поки ми пропонуємо вам подивитися відео молодий і дуже популярною відеоблоггерші Kate Clapp. Дівчина зняла веселу пародію на пісню про прокрастинації.

Для вас це буде напевно дуже актуально, радимо подивитися є у вас свої способи боротьби з справами? Чекаємо ваших рекомендацій та коментарів можливо, один з них потрапить в цю статтю.

Як все встигати?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!