Як визначити розмір взуття?

Як визначити розмір взуття?

Як і в будь-якому іншому випадку, розмір ноги визначається за довжиною і шириною стопи. Дуже важливо, щоб нозі в черевику було зручно. За наведеною нижче таблиці можна обчислити свій розмір ноги в стандартних вимірах світу (US, EU) ВИЗНАЧАЄМО РОЗМІР НОГИ Як у будь-якого взуття розмір черевика засновує на довжині і ширині стопи. При визначенні свого розміру дуже важливо, щоб нозі в черевику було зручно.

Зручно У завеликі черевики можна стерти ногу, до того ж у ньому втрачається стабільність; Не думайте, що розмір ноги завжди залишається одним і тим же! Нога весь час змінюється. Як міряти черевик Міряти черевики краще в кінці дня, коли нога знаходиться у нормальному стані (вранці розмір нога менше, ніж увечері); Краще відразу одягати на носок, в якому ти збираєшся кататися;

Надівши черевик, встань в ньому, сядь, походи трохи, пострибай. Тобі повинно бути завжди зручно, ніщо не повинно створювати незручності. Як виміряти свою ногу Вимірювати можна і в сантиметрах, і в дюймах.

Для перекладу дюймів в сантиметри, просто побільшиш на 2, 54; Сядь, постав ногу на аркуш паперу; Щоб визначити довжину ступні, зміряй відстань між п’ятою і великим пальцем. До числа, що вийшло, додай 5 мм, або 1/5 дюйма. За наведеною нижче таблиці визнач свій розмір.

Щоб визначити ширину ступні, зміряй найширшу частину малюнка. Додай до одержали числу 5 мм або 1/5 дюйма.

За наведеною нижче таблиці визнач свій розмір.

Як визначити розмір взуття?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!