Як вишивати за схемою?

Як вишивати за схемою?

Навіщо хрестиком? Хрестик один з найпопулярніших стібків, і зрозуміло чому. Це не лише творчість і яскраві кольори. Ви можете з легкістю навчитися хрестиком і отримувати задоволення від творчості. Будьте обережні ви можете стати справжнім фанатом!

Різноманітність ниток муліне Муліне в 6 складань (ліворуч) найпопулярніші нитки для хрестиком. Вони дуже практичні, так як можна легко розділяти пасма і створювати нитки потрібної товщини для кожного проекту. Чим тонше тканина, тим менше пасом вам знадобиться для роботи. Ви отримаєте набори муліне різних відтінків і зможете створювати малюнки вишуканих квітів.

Існує спеціальне неоднорідне забарвлене муліне, яке само забезпечує складні поєднання кольорів, і вам не доведеться міняти нитки в процесі вишивання. Існує муліне металевих відтінків і більш товсте, за допомогою якого можна створювати різні ефекти і текстури. Такі нитки зазвичай використовують в інших видах шиття Рада Якщо у своїй роботі ви використовуєте багато мотків ниток, для зручності їх можна розмістити на спеціальній підставці. Зробіть отвори по краях щільного аркуша паперу.

Розріжте нитки мотка на окремі нитки довжиною близько 40 см, складіть отримані нитки вдвічі і пропустіть кожне пасмо через отвори, зробивши петлю. Напишіть номер відтінку і номер схеми біля кожної пасма.

Ви можете зробити додаткові отвори, щоб розміщувати там обрізки ниток, які можуть стати в нагоді пізніше. Як вибрати тканину age 1 of 8.

Як вишивати за схемою?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!