Як виселити сусідів?

Як виселити сусідів?

Як виселити сусіда-алкаша чи наркомана? Коли чаша терпіння ні просто тріскається, а розсипається на незліченну кількість осколків, то людського гніву і обуренню приходить кінець. І помста народу часом виявляється страшною, яка доходить до самих різних ексцесів і інсинуацій. І як тільки не зганяють накипіле незадоволення над любителем пиятик і галасливих компаній: величезними, які тільки можна знайти в магазинах будівельних товарів цвяхами забивають двері, а якщо двері залізна її намертво заварюють за допомогою зварювального апарату.

І робиться для того, щоб господар нехорошою квартири не зміг вийти на світ білий для придбання чергової порції вогненної води або чого-небудь іншого. Отже, приступаємо до процесу виселення з квартири алкоголіка чи наркомана. Якщо ви і ваші співтовариші по нещастю помітили, що ваш питущий сусід у своїй квартирі робив генеральне прибирання (нехай навіть просто підмітав віником підлоги) рік тому, а з квартири до вашого делікатного носа доносяться запахи, які можна відчути лише тоді, коли ви проходите повз сміттєвих баків сміливо викликайте представників санітарно-епідеміологічної станції (СЕС). Зазначених вище співробітників слід також викликати навіть у тому випадку, якщо з недоброї квартири стрункими рядами ходять таргани.

Після того, як співробітники СЕС прибудуть на місце дислокації чорно-рудих вусатих комах постарайтеся зробити так, щоб ви могли роздобути копію акта, який буде складений інспекторами зазначеної вище організації. Це перший ваш документ, який у подальшому стане одним з численних листів адміністративної справи про виселення. Наступний етап. У тому випадку, якщо ваш галасливий сусід жодним чином не реагує на ваші вмовляння про дотримання тиші телефонуйте черговому у міліцію.

Правда, для виселення згаданої особи одного виклику міліцейського наряду недостатньо. У цьому випадку чудово працює принцип чим більше, тим краще. Тут не варто соромитися телефонуйте навіть у тому випадку, якщо у сусіда з рук падатимуть вилки-ложки.

Після візитів дільничного, також як і у випадку з інспекторами СЕС постарайтеся добувати копії протоколів, складених дільничним. По закінченні терміну оплати, в квартиру сусіда-алкоголіка приходять судові пристави, на яких лежить дуже відповідальна місія зробити опис майна, яке підлягає конфіскації. Але, оскільки оного в квартирі питущого не чиниться, пристави починають діяти, але вже від свого імені. І з цього моменту настає ваш зоряний час. Ви збираєте всі акти, і протоколи в купу, як свідка у справі про виселення йдете в призначений день і годину до суду, де виступаючи спільно з позивачем, перед суддею вимовляєте полум’яну промову, в якій робите акцент на все безчинства учинені відповідачем у справі в відносно Вас.

Але вимовляєте, ні сухі фрази, а підкріплюєте все документально, тобто передаєте судді копії актів і протоколів для залучення до матеріалів адміністративної справи про виселення. Суддя у свою чергу, уважно вивчає і, зрозуміло, виносить постанову про прилучення переданих вами документів. Судові пристави, щоб виконати на відмінно свою роботу виносять клопотання про виселення відповідача із займаної ним житлової площі. Після цих слів ваша душа приходить в екстаз і радість.

Ось воно! Торжество справедливості.

Подумки ви чуєте музику Бетховена Ода до радості і вона стає апофеозом здобуття тиші і спокою. Але, ви поки ще в залі суду, і суддя поки ще перебуває у своєму кріслі. Після слів вашої честі, що він виходить до нарадчої кімнати для винесення рішення по справі, наступають тяжкі хвилини очікування.

Відсутність судді для Вас здається просто нестерпним, оскільки кожна хвилина очікування для Вас здається самою вічністю. Розпрощавшись, раз і назавжди з сусідом-алкашом Вас починають відвідувати тяжкі думки: Якими ж будуть ваші нові сусіди? і з жахом ловите себе на слові, а раптом цей сусід або сусіди п’ють. Але, не варто себе розбудовувати песимістичними думками, попереду нова, розмірене життя, адже Ви, ні хто інший, як Переможець! 2. Це був перший варіант. Але, враховуючи швидкість роботи наших держорганів і їх особливе бажання займатися такими справами, подібний процес може розтягнутися на довгі місяці або, навіть, роки.

Та й не факт, що розв’яжеться він на Вашу користь. Є простіший варіант звернутися до нас. Що для цього потрібно? Все дуже просто: адреса Вашого улюбленого сусіда-алкаша, якого потрібно виселити; максимально докладна інформація про нього, його квартирі, що проживають в ній інших особах. Варто відзначити, що: ми не даємо жодних гарантій, але зможемо допомогти Вам при певному збігу обставин; вважаємо, Ви прекрасно розумієте, яким чином проводитиметься дане переселення, тому, також, ми не залишаємо своїх прямих координат.

Всю інформацію ми готові прийняти електронною поштою.

Як виселити сусідів?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!