Як виростити лимон?

Як виростити лимон?

Соковиті солодкі апельсини Що може бути соблазнительнее? Саме апельсинів ми зобов’язані не тільки алергією в дитинстві, а й невимовним насолодою від поїдання цього екзотичного фрукта! Хотяпочему екзотичного? Так, батьківщиною апельсина є південь Китаю але це не означає, що апельсин не можна виростити в наших широтах. Можливо, це звучить трохи фантастично, нопрактіка показує, що апельсинове дерево не просто можна виростити в наших широтах його можна посадити прямо у себе вдома!

І, що ще більш неймовірно таке дерево цілком може плодоносити! Правда, для цього потрібно забезпечити апельсиновому дереву особливий догляд але, погодьтеся, це варто того. Так як же виростити апельсин в домашніх умовах? Якщо Ви вирішили виростити апельсин в домашніх умовах, Вам варто заздалегідь приготуватися до того, що цей захід буде коштувати Вам великих зусиль.

Справа в тому, що апельсин дуже вибаглива рослина, тому йому потрібно буде приділяти багато уваги. Вирощування апельсина в домашніх умовах можливо тільки в тому випадку, якщо Ви готові забезпечити деревця ретельний догляд. Крім того, навіть якщо все піде добре, плодоносити апельсин почне лише через 7-10 років після посадки кісточки.

Як садити апельсин в домашніх умовах? Вирощують апельсин в домашніх умовах зазвичай зі звичайної кісточки від апельсина, купленого в будь-якому магазині і з’їденого будинку. Тим часом, існує кілька сортів апельсинів, найбільш придатних для вирощування в домашніх умовах. Це сорти Вашингтон Невел, Корольок і Гамлін. Отже, запасіться декількома кісточками від апельсина (на випадок, якщо не всі зійдуть) і замочіть їх на ніч у відстояною воді.

Вранці насипте землю, призначену для цитрусових (вона продається в квіткових магазинах) в горщик в отворами в днище і посадіть кісточки на глибину 1-2 см. Якщо для Вас дуже важливо, щоб апельсин плодоносив, краще купіть саджанець апельсина в магазині і посадіть у землю його.

Імовірність плодоношення апельсинових дерев, вирощених з саджанців, значно вище, ніж у дерев, вирощених з кісточок. Поливайте кісточку або саджанець кип’яченої або просто відстояною водопровідною водою без різних мінеральних добавок.

Після посадки кісточок чекати паростків потрібно близько 2-3 тижнів. Для якнайшвидшого появи паростків апельсину треба створити звичну атмосферу атмосферу високої вологості і тепла. Для цього добре полийте посадки, накрийте горщик целофановим пакетом і поставте його в затемнене тепле місце.

Вдень, коли на вулиці сонячно, можна діставати горщик і ставити його в сонячне місце, але так, щоб уникнути прямих сонячних променів. Увечері знімайте целофан з горщика, щоб дати посадкам подихати. І, щоб виростити апельсин в домашніх умовах, не забувайте зволожувати грунт.

Приблизно через рік після появи сходів найміцніші апельсинові деревця потрібно пересадити в окремі горщики. Як доглядати за апельсином в домашніх умовах?

Щоб виростити апельсин в домашніх умовах, за ним потрібно ретельно доглядати. По-перше, своєчасний полив. Щоб дізнатися, коли деревце вимагає поливу, візьміть дерев’яну паличку і постукайте нею по пластиковому горщику, де росте апельсин. Якщо Ви почуєте глухий тріск значить, рослина потрібно полити.

Зазвичай найбільш рясного поливу апельсин вимагає влітку і навесні щоб виростити апельсин в домашніх умовах, в ці періоди поливайте його вранці і ввечері. По-друге, підтримка рівня вологості. Апельсин любить підвищену вологість повітря, тому раз на 1-2 дні обприскуйте рослина з пульверизатора або поставте поруч з ним зволожувач повітря.

Кожні три тижні влаштовуйте рослині душ, прикривши землю целофаном. По-третє, підгодівля. У спеціалізованих магазинах є великий асортимент сумішей для підгодівлі апельсинових дерев.

Єдине, на що варто звернути увагу в складі суміші повинні бути тільки органічні речовини (в крайньому випадку, переважна більшість інгредієнтів має бути саме органічного походження). Як вирощувати апельсини в домашніх умовах? Щоб апельсинове деревце початок плодоносити якнайскоріше, необхідно не тільки дотримуватися ці три правила догляду за ним. Головним способів прискорити формування бутона є створення ідеального мікроклімату навколо апельсинового деревця.

Якщо Ви хочете виростити апельсин в домашніх умовах, який ще й буде плодоносити створіть для нього максимально комфортну температуру +16 +19 градусів. Незважаючи на те, що апельсин любить сонце, прямі сонячні промені діють на нього згубно. У зв’язку з цим, у спекотні літні дні намагайтеся прибирати лимон в затемнене, але тепле місце. Взимку апельсинове деревце відправляється на зимівлю, тому комфортною для нього стає температура +12 градусів. Приміщення для утримання апельсина взимку має бути прохолодним, але світлим.

Щоб виростити апельсин в домашніх умовах і збирати з нього плоди, починайте поливати вкорінене дерево спеціально пом’якшеної відстояною водою. Домогтися цього можна, додавши у воду для поливу трохи азотної або щавлевої кислоти або оцту. Пересаджувати апельсинове деревце треба щорічно. Крім того, важливо правильно обрізати деревце для формування крони. Обрізуйте краю гілочок, залишаючи по кілька бруньок на кожній гілці.

З підрізаних гілочок будуть рости нові гілки, що буде сприяти родючості Вашого деревця. Щоб виростити апельсин в домашніх умовах, ніколи не ставте горщик з деревцем на кухню. Зазвичай на кухні згущується дим і пар, на кухні курять, готують (нерідко на газу). Все це не найкращим чином впливає на ріст і здоров’я Вашого апельсинового дерева.

І, нарешті, щоб апельсин почав плодоносити, його необхідно прищепити тобто, схрестити з уже плодоносним рослиною. Для цього порадьтеся з досвідченим фахівцем.

Бажаємо Вам, щоб Ви змогли виростити апельсин в домашніх умовах і з задоволенням насолоджувалися його соковитими солодкими плодами!.

Як виростити лимон?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!