Як виділити волосся в Фотошопі (Photoshop)?

Як виділити волосся в Фотошопі (Photoshop)?

Для того, щоб замінити фон у фотографії, необхідно підібрати фонове зображення. Ось так у нас виглядали оригінали. Тепер завантажимо в фотошоп в один документ, при цьому шари формується автоматично. Натиснувши на шар зображення подвійним кліком, розблокуємо шар і перетягуємо його вгору.

Так як працювати будемо з ним. Далі вибираємо інструмент чарівна паличка і починаємо виділяти фон, за дівчиною. Щоб додавати або прибирати шматок виділення, то вверхнем меню є квадратики (одиночне виділення, змішування, прибрати + толерантність виділення-захват схожих пікселів при виділенні). Після як ми закінчили, чорне виділення, називаю його таким, бо будемо ще коригувати.

Не старайтесь виділити кожен волосок, ну зроби, щоб нічого не упустили. Проводимо інвертація виділеного поле. Т. е. виділена ділянка «перекинувся» і стала виділена дівчина.

Як бачимо, у нас залишилися серед волосся, купа колишнього фону Почнемо вичищати цей недолік. Заходимо у вкладку «Виділення» і там вибираємо розділ «Уточнити краю».

Далі прибираючи наші огріхи при виділенні. Вибираємо поле, яке нам найбільше підходить, в даному випадку мені здається це зображення на чорному фоні. Щоб нам прибрати цей не гарний ореол навколо голови використовуємо кисть «Уточнюючий радіус». На даній фотографії на брешу занадто сильне біла пляма, поруч з волоссям і тому не можу використовувати сильно, сам «уточнююче радіус».

А так по факту дуже зручна річ, спрощує сильно задачу. Ну повернемося до кисті і почнемо водити нею по ділянках, де залишився за волоссям фон. Дивимося як це буде виглядати на фотографії з іншим фоновим шаром.

Перевіряємо, чи всі поправили. Далі ще трохи підчистили, трохи доповнили «виявимо країв».

І ще доповнили «очищенням країв». Зберігаємо в шарі в маскою. Після як зберегли цей шар, можна буде якщо щось не помітили підкоригувати.

Натиснувши на шар, а саме на маску, вибравши кисть в чорним кольором, ви зможете підчистити і з білому, навпаки, повернути зайво-віддалене раніше. Ну от і результат, нашої роботи.

Бажаю Вам удачі у світі фотомонтажу)) Пишіть і коментуйте!.

Як виділити волосся в Фотошопі (Photoshop)?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!