Як вибрати діагональ телевізора?

Як вибрати діагональ телевізора?

Як вибрати діагональ телевізора? Здавалося б, питання простіше нікуди прийшли в магазин, побачили найбільший екран, очі загорілися і Ви придбали мрію. Але для початку, перш ніж Ви купите, визначте точно місце і кімнату, в якій він буде знаходитися, адже діагональ екрану, яка вимірюється в дюймах, залежить від площі приміщення. Мінімальний розмір екрана становить 26, 27 дюймів, телевізори з більшою діагоналлю передають більш якісну картинку (HD).

Нагадаємо Вам деякі технології телевізорів. І почнемо, з так званого дідка, якого в даний час плавно перемістили в кімнати для гостей або на дачі, що має кінескоп. Кінескопи добре зарекомендували себе в побуті, довго працюють без перебоїв, якість зображення хороша за умови, що діагональ не більш 30 дюймів, правда за габаритами займають пристойне простір на тумбочці і важкуваті. Рідкокристалічний екран (LCD) повільно, але вірно зайняв свою нішу в ринковій гонці. Плоский екран, розмір якого може бути мінімум 20 дюймів і при цьому зберегти хорошу чіткість.

До недоліків можна віднести кут огляду, який не дасть Вам можливості насолодитися кінофільмом з будь-якого місця в кімнаті, а час відгуку не можна назвати швидким. Плазмова панель (D) єдина з групи плоских екранів, яка дасть Вам нереальну контрастність картинки.

Зображення здивує Вас своєю яскравістю фарб і реалістичністю зображення. Мінусом є те, що телевізори з діагональ менше 50 дюймів не дадуть Вам високої чіткості картинки.

Діагональ телевізора краще вибрати, відштовхуючись від дозволу екрану, так як від нього залежить якість переданого зображення. Тут все просто, чим більше дозвіл, тим чіткіше і краще зображення, відповідно, чим воно менше, тим правильним буде вибрати модель з меншою діагоналлю. Цю закономірність легко перевірити, дивлячись на включений екран поблизу с низькою якістю Ви помітите похибки зображення і недоліки, а трохи віддалившись, вони практично зникають з поля зору. Дозвіл це безліч дрібних точок або як ще називають пікселів, різних кольорів, які в підсумку створюють повну картину зображення.

Стандартним вважається дозвіл в 625 рядків, яке Ви отримаєте, переглядаючи аналогове телебачення. На сьогоднішній день найбільш поширеними форматами є FullHD (19201080 pixels) і HDReady (1366768 pixels). Перебуваючи безпосередньо в магазині, попросіть у продавців ДУ для вподобаних Вам моделей. Зазвичай консультанти налаштовують 1, 2 каналу в магазині, тим самим показуючи яскравість і чіткість зображення, але найчастіше це робиться спеціально.

Кращим варіантом буде, якщо Ви перегляньте канал на заводських настройка, це дозволить Вам відчути всю красу даної моделі, як в хорошому сенсі, так і в поганому. З такими настройками телевізор спочатку повинен показувати чітко без розмитості, перешкод і шумів. Якщо ви помітили ці вади, не варто поспішати з придбанням, а походіть і спробуйте кожну придивилася модель у справі. Ще не зайвим буде процедура пограти з контрастністю збільшивши і зменшивши її максимально і вибравши оптимальний рівень для себе. Вирішимо невелику задачу.

1 дюйм = 2, 54 см Відстань до TV 3 діагоналі, розрахуємо 32 * 3 = 96 або 96 * 2. 54 = 243 см, тобто округляючи, отримуємо 2. 5 метра, відстань на якому комфортний буде перегляд при заданих параметрах і не будуть видні дефекти зображення. Більш точне співвідношення відстані до різних діагоналях Ви можете знайти в описі конкретної моделі телевізора.

В якості останніх рекомендацій хочеться сказати, що не варто купувати телевізор величезних розмірів, щоб продемонструвати свій немаленький заробіток. Вибрати велику діагональ телевізора раціонально, якщо кімната велика, так як у маленькому приміщенні при близькому перегляді Ви не зможете переглядати весь екран, а тільки його частину, в результаті чого Ваші очі швидко будуть втомлюватися, що згодом може привести до ослаблення зору.

Як вибрати діагональ телевізора?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!