Як варити в мікрохвильовці?

Як варити в мікрохвильовці?

Всім привіт! Сьогодні ми будемо підривати яйця в мікрохвильовці. Чесно кажучи, цей матеріал повинен був відкриватися роликом, який ми зняли за допомогою відеореєстратора AdvoCam-HD2. Про цю штуці ви ще почуєте для зовсім інших цілей я його також клав на дно каструлі і варив з ним рибну юшку, але це вже зовсім інша історія, теж, до речі, не змонтована.

Загалом, навчальний фільм про вибухи яєць поки не готовий. Справа в тому, що відео складається з декількох файлів, які треба просто склеїти в один, прибравши зайве і вставивши фінальний титр, а Ютуб підкладе музичку. Але я не вмію склеювати відео і у мене немає програм.

Я питав у щоденнику, чи може хто допомогти, і викликався добра людина Yurgen Kott. Ми довго спілкувалися по скайпу, до ранку він несподівано надіслав небувалої краси заставку з титрами, після чого загадково зник, і ось вже майже тиждень не відкликається. Я дико ржу, бо дуже його розумію: я ж сам саме такий! Бувало, виклик за своєю ініціативою щось робити, зроблю не те, що потрібно було, а зовсім інше цікаве і якісне, і остигають. Загалом, фільму поки немає.

Але є надія, що Yurgen Kott знайдеться і його коли-небудь змонтує (ну або викличеться допомогти хтось інший, у кого є відеоредактор для склейки файлів). І тоді ми фільм викладемо. Може, так навіть і краще, що в два прийоми. А поки вашій увазі пропонується заставка, яку він намалював, а нижче найголовніше: детальний огляд з фотографіями і рецептами.

Забігаючи вперед скажу: МОЖНА! Можна зварити яйця в мікрохвильовці!

Отже. З давніх пір люди мріяли зварити в мікрохвильовці яйце. А дванадцять років тому я навіть писав трактат, який широко розійшовся в інтернеті. Але яйця все одно продовжували вибухати. Хоча з часом стало зрозуміло, що в мікрохвильовці яйця варити таки можна.

Різні люди надсилали мені свої рецепти (частіше вичитані десь, але не перевірені), а одного разу у мене було навіть спеціальний пристрій у вигляді пластикового яйця. Принцип його був не зовсім чесний: яйце захищав від мікрохвильовки внутрішній алюмінієвий корпус з дірочками, під ним наливалася вода, яка розігрівалася, і цей пар йшов вгору повз яйця, тим самим його нагріваючи.

Процес тривав довго, мікрохвильовка гула, а яйце не варилося. Чи можна зварити яйце якось інакше? Нещодавно я познайомився з милими Феєчки з агентства, що представляє побутову техніку Hansa їм сподобався мій трактат.

Хто не в курсі, Hansa знаменита в Європі компанія, колишня польська Amica з міста Вронки, з 1921 року виробляє побутову техніку, а останні 10 років працює у складі німецького концерну. Тобто рідкісний випадок чисто європейської білої збірки (я звичайно не расист і поважаю промисловість Азії, але ми ж розуміємо.) Коротше, у мене виникла ідея: а що якщо нам провести справжню серію експериментів, випробувати всі можливі рецепти і нарешті з’ясувати, можна все -таки зварити в мікрохвильовці яйце чи ні? Ми добре підготувалися.

І для початку провели класичний експеримент ми поставили в мікрохвильовку звичайне яйце на 2 хвилини, закривши на всякий випадок пластиковою кришкою: Чекати нам довго не довелося мікрохвильовка Hansa виявилася цілком справної і повністю виправдала наші очікування, та й кришка не врятувала: Наступним етапом ми вирішили переконатися , чи правда, що і зварені круто яйця теж не можна розігрівати. Клянуся, друзі, чиста правда: Зверніть увагу: круте яйце вибухає точно так само і з тим же розмахом, що і сире.

Як то кажуть, знайдіть десять відмінностей. Ну ще раз вимили, що робити. Його інструкція вимагала вилити три яйця в лунки, додати до кожного ложку води, а потім готувати рівно 60 секунд в мікрохвильовій печі (700-750Вт), почекати 20 секунд і ще включити на 30 секунд. Ми в точності це виконали, але яєчня виявилася зовсім сирий:

Тоді ми поставили знову на 60 секунд, але почули невеликий вибух одна з лунок гримнула і злегка забруднила мікрохвильовку: Але в цілому яєчня виявилася цілком готовою, і я її з’їв: Але все-таки, чи є спосіб зварити яйце?

Ми вивчили безліч рецептів. Облазили інтернет.

Вилили в склянку з водою, проробили в жовтку кілька дірочок строго за інструкцією: Зварили в мікрохвильовці, вибуху не сталося, хоча бризки летіли:

Але те, що вийшло, тобто ніхто не захотів: Нарешті ми знайшли стародавнє, але абсолютно прекрасний лист від давнього читача щоденника Віктора Никитюка, яке він надіслав мені ще в 2005 (!) Році:

Рецепт виявився простий: у чашку 300 мл покласти два цілих сирих яйця, кинути чайну ложку солі і залити окропом. Поставити в мікрохвильовку на 10 (десять!) хвилин при потужності 480Вт.

Десять хвилин ми провели в страху, а потім довго боялися відкривати: Але яйця виявилися цілими, мікрохвильовка чиста, а зварилися вони абсолютно круто: Це перемога! Трактат брехав: яйця в мікрохвильовці дійсно можна варити!

Слава яйцям!.

Як варити в мікрохвильовці?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!