Як робити презентацію в PowerPoint?

Як робити презентацію в PowerPoint?

По суті, презентація Power Point це слайдшоу. Щоб донести повідомлення або розповідь, їх потрібно розбити на слайди. Уявіть собі, що кожен слайд це чисте полотно для малюнків, слів і фігур, які допоможуть вам створити свою історію. Рада.

Огляд навчального курсу зі створення першої презентації Power Point 2013 см. в статті. Відомості про нові функції Power Point 2013 см. у статті Відомості про нові можливості Microsoft Office см. у статті Відкривши програму Power Point, ви побачите деякі вбудовані теми.

Тема являє собою макет слайда, який містить поєднуються між собою (Кольори теми: Набір кольорів, який використовується у файлі. Кольори теми, шрифти теми та ефекти теми складають тему.), (Шрифти теми: Набір шрифтів, який складається з основного та додаткових шрифтів і застосовується до файлу.

Шрифти теми, кольори теми та ефекти теми складають тему. ) Та спеціальні (Ефекти теми: Набір візуальних атрибутів, які застосовуються до елементів файлу. Ефекти теми, шрифти теми та кольору теми складають тему.

), Такі як тіні, відбиття та інші. Виберіть тему. Натисніть кнопку Створити або виберіть колірну схему, а потім натисніть кнопку Створити. Додаткові відомості див.

На вкладці Основне натисніть кнопку Створити слайд і виберіть макет слайда. Докладніше про це. На вкладці Файл клацніть Зберегти. Виберіть папку. У полі Ім’я файлу введіть ім’я презентації, а потім натисніть кнопку

Зберегти. Рада. Зберігайте роботу в міру її виконання. Для цього час від часу натискайте сполучення клавіш CTRL + S.

Докладніше про це. Клацніть всередині заміщує тексту і почніть вводити текст. Виділіть текст. У розділі Засоби малювання відкрийте вкладку Формат.

Виконайте одну з таких дій. Щоб змінити колір тексту, натисніть кнопку

Заливка тексту і виберіть потрібний колір. Щоб змінити колір контуру тексту, натисніть кнопку

Контур тексту і виберіть потрібний колір. Щоб застосувати до тексту тінь, відображення, світіння, рельєф, поворот об’ємної фігури або перетворення, натисніть кнопку

Текстові ефекти та виберіть потрібний ефект. На вкладці Вставлення натисніть кнопку Фігури. Виберіть потрібну фігуру, клацніть будь-де слайда і намалюйте фігуру, перетягуючи покажчик миші. Рада.

Щоб створити правильний квадрат або коло (або обмежити розміри інших фігур), при перетягуванні покажчика миші утримуйте клавішу SHIFT. Докладніше про це. Виберіть вкладку Вставка, а потім: щоб додати малюнок, збережений на локальному диску або внутрішньому сервері, виберіть пункт

Малюнки, виберіть малюнок і натисніть кнопку Вставити щоб додати малюнок з Bing чи колекції картинок сайту Office. ком, виберіть пункт Зображення з Інтернету і знайдіть картинки за допомогою поля пошуку. Наприклад, введіть запит коти в пошуковому полі кліпи Office. ком.

Нижче показані приклади можливих зображень котів. Виберіть малюнок і натисніть кнопку Вставити. Додаткові відомості див.

Слайди краще не перевантажувати великою кількістю інформації. Ви можете помістити корисні факти та примітки в нотатки доповідача і звертатися до них у міру показу презентації.

Щоб відкрити область заміток, клацніть напис Нотатки в нижній частині вікна.

Клацніть всередині області нотаток під слайдом і почніть вводити свої нотатки. Докладніше про це. На вкладці Файл виберіть команду Друк. У розділі Принтер виберіть потрібний принтер для друку. У групі Налаштування натисніть стрілку поруч із полем Слайди розміром у всю сторінку і виберіть у розділі Макет друку пункт Сторінки нотаток.

Натисніть кнопку Друк. Додаткові відомості див. Виберіть вкладку Показ слайдів, а потім: щоб почати презентацію з першого слайда, в групі Розпочати показ слайдів натисніть кнопку З початку якщо ви перебуваєте не на першому слайді і хочете почати показ з нього, натисніть кнопку З поточного слайда якщо потрібно показати презентацію людям, які знаходяться в іншому місці, виберіть пункт

Онлайн-презентація, щоб налаштувати показ презентації через Інтернет, і виберіть один із зазначених нижче варіантів. Рада. Відомості про перегляді нотаток у міру показу презентації таким чином, щоб вони були видні тільки вам, див. Щоб вийти з режиму показу слайдів, ви можете в будь-який момент натиснути клавішу

ESC.

Як робити презентацію в Power Point?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!