Як робити мелірування?

Як робити мелірування?

Сьогодні тебе чекає дуже цікава добірка відео матеріалу, яка без сумніву допоможе відповісти на питання як робити мелірування на фольгу. Раз вже ти задалася таким питанням, думаю розповідати, що таке мелірування і які плюси воно несе, марна трата часу, та і це тільки втомить тебе.

Подібним матеріалом, рясніють сотні сайтів, і вони як клони повторюють один і той же Як ти напевно вже знаєш, є маса способів зробити мелірування в домашніх умовах. Найчастіше, це використання шапочки з отворами, через яку протягується пасма волосся і наноситися фарба. Стилісти ж використовують фольгу, швидкими і точними рухами, вони відбирають пасма волосся для мелірування, складають їх на фольгу і наносять шар фарби.

Не так і складно як може здатися з першого погляду. Дізнатися, як робити мелірування на фольгу допоможе наступне відео.

Дівчина самостійно робить собі мелірування, спосіб дуже цікавий, тим більше ефект просто приголомшливий, рекомендую переглянути ролик повністю. Як робити мелірування на фольгу відео: Наступне відео, це поради від знаменитого стиліста Павла Баженова. Він наочно демонструє три способи мелірування на фольгу.

Всі три способи не сильно відрізняються один від одного. Я рекомендую спробувати всі три варіанти. Особисто мені більше сподобався перший, він швидкий, простий і з його допомогою можна досягти дуже хорошого прокрашивания, коли робиш мелірування самій собі. Чесно зізнатися, я обожнюю уроки його школи.

Він зрозумілою мовою пояснює, здавалося б, складні речі. Як робити мелірування на фольгу відео, від Павла Баженова:

Якщо відео не працює, залиш коментар! Я обов’язково його викладу Я навіть подумати не могла, що плетіння кісок бантиком, насправді не така й складна процедура.

Наступне відео буде дуже цікаво всім без і. Сьогодні, я розповім як зробити зачіску як у Одрі Хепберн. У 50-х і 60-х роках однією з популярних актрис була Одрі Хепберн. Вона була законод. Безумовно, навіть дрібні, непомітні квіти можуть надати самій скромній зачісці, притаманне весільної ейфорії вишукану чарівність.

Неспроста, весільні. Всі жінки люблять серіали, а особливо їх актрис! Сьогодні я покажу зачіски Ніни Добрев і викладу навчальне відео.

Ніна Добрев, зірка серіали Дневн. Сайт «Все про зачіски» пропонує вам безліч варіантів укладання на коротке волосся, сезону весна-літо 2012 року.

Ваша коротка стрижка буде виглядає.

Як робити мелірування?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!