Як робити масаж простати?

Як робити масаж простати?

Масаж простати це необхідна процедура для всіх чоловіків, яка дозволяє активізувати процес кровопостачання в передміхуровій залозі (простаті). Процедура масажу виконується ректально фахівцем урологом або в домашніх умовах дружиною.

Незважаючи на психологічний дискомфорт, який відчувають багато чоловіків під час процедури масажу простати, він є ефективним засобом при лікуванні такого захворювання, як простатит, лікування від якого. Його застосування активізує кровообіг в простаті і видаляє з її уражених часточок що затримався і розкладається патологічний секрет. Це дає можливість підвищити приплив насиченої киснем і живильними речовинами крові, необхідної для регенерації нових тканин в залозі і, в разі застосування лікарських препаратів, посилити їх ефект. Крім ректального масажу, про який піде мова нижче,, по посиланню буде детально розказано про цей метод і наведені необхідні вправи.

Слід пам’ятати, що як і будь-яка медична процедура застосування масажу простати має протипоказання. Виконання масажу простати не рекомендується виконувати хворим із загостреною формою простатиту, щоб уникнути посилення поширення інфекції в чоловічому організмі. Крім цього, протипоказаннями до проведення процедури масажу є наявність наступних захворювань або ускладнень: Хронічний простатит, в комплексі з яким існують інші захворювання передміхурової залози; Пам’ятайте, що виконання масажу передміхурової залози без урахування протипоказань, може мати небезпечні наслідки для здоров’я пацієнта.

Провести процедуру масажу простати можна і в домашніх умовах, але при цьому слід пам’ятати про делікатність операції і строго виконувати всі правила обережності. Слід розуміти, що повноцінно виконати подібну процедуру самому собі практично неможливо, тому необхідний близький партнер, з яким Вам було досить комфортно, як правило, таким партнером може бути тільки дружина. Найбільш ефективно проведення масажу при повному сечовому міхурі, так як тиск всередині нього дає можливість більш щільного контакту поверхні простати і массирующего пальця. Тому необхідно за 30-40 хв до проведення процедури випити близько 800 тисячі мл води або соку.

Перш ніж виконувати масаж простати хворому необхідно виконати процедури особистої гігієни. Людина, що виконує масаж, обов’язково повинна перед масажем вимити руки з милом.

Під час виконання процедури необхідно одягнути латексні рукавички і змастити поверхню робочого пальця вазеліном, це допоможе знизити рівень дискомфорту при його введенні в пряму кишку. Для зручності доступу до передміхурової залози пацієнт повинен прийняти коліно-ліктьове положення, яке дозволяє розслабити м’язи тазового дна і створює максимально зручні умови для проведення масажу. Виконуючий масажну процедуру людина повинна стояти безпосередньо за спиною хворого і вводити палець без жорсткого зусилля, дозволяючи пацієнтові, впорається з виникаючими дискомфортними відчуттями. Після введення пальця необхідно визначити місце розташування залози.

Її нижній край віддалений від анального отвору приблизно на 5 см. При пальпації простата визначається, як ущільнене освіта, яка за формою нагадує горіх. Заліза має такі розміри: довжина становить від 4 до 4, 5 см, ширина від 2 до 3, 5 см, товщина від 1, 7 до 2, 5 см. Вона утворена окремими часточками різної величини в кількості 30 50 штук, які залягають в щільному сполучнотканинному підставі з безліччю гладких м’язових волокон.

Визначивши розташування простати, акуратними рухами пальця оціните її форму, розмір, рівномірність консистенції, ступінь щільності, звертайте увагу на хворобливі відчуття пацієнта при проведенні сеансу. Проводите масаж, починаючи від країв залози у напрямку до центральної борозенці по ходу вивідних проток. При масажі враховуйте те, що менш чутливою до маніпуляцій є права частка залози, тому починати впливу слід з неї, плавно переходячи на ліву частку. Необхідно промассіровать всю область простати, включаючи і її краю. Основні прийоми впливу поверхневе акуратне погладжування у вертикальній площині.

Зверніть увагу, що при промацування пальцем поверхню передміхурової залози може бути як м’якою, так і щільною. У разі, якщо її поверхня м’яка, необхідно докладати дуже м’які зусилля для масажу, якщо ж відчуваєте більш тверду поверхню можна докладати трохи більш інтенсивні зусилля. Закінчують проведення сеансу плавним натиском зверху вниз в області центральної борозни.

Пам’ятайте, всі рухи виконуються плавно без різких рухів, додаток зусилля відбувається поступово без різких зусиль. Головний показник того, що Ви виконуєте масаж простати правильно, це відсутність больових відчуттів у пацієнта. Завдяки лікувальним діям, частина насінної рідини буде видавлена в насінні протоки. Для того, щоб вона не застоювалася в них необхідно, щоб хворий мав можливість без зволікання спорожнити сечовий міхур, це допоможе вчасно видалити звільнену насінну рідину. Зазначений масаж передміхурової залози необхідно виконувати хворому через день, або щодня в загальній кількості 10 сеансів.

Тривалість одного сеансу до 1 хвилини, але не менше 30 секунд. Після проведення першого етапу сеансів масажу, окремі сеанси можна повторювати через 3-4 дні.

При хронічному неінфекційному простатиті добре зарекомендував себе трансректальний масаж, який проводиться з періодичністю 1 раз на тиждень. Стаття підготовлена командою. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на сайт http:// ROSTATANET.

ru обов’язкове!.

Як робити масаж простати?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!