Як робити еротичний масаж?

Як робити еротичний масаж?

Здивувати чоловіків можна по-різному. Вони також люблять сюрпризи і подарунки. Особливо ті, що дозволяють їм максимально розслабитися і навіть надихнутися.

Повільна музика, приглушене світло, теплі руки і приватний масаж з елементами збудливою еротики кращого варіанту для здоров’я і відмінної самопочуття вашого улюбленого просто не знайти. Такий інтимний вечір не тільки урізноманітнить ваше дозвілля. Але і доставимо максимум радості вашому коханому, а також зміцнить його лібідо. Таку процедуру рекомендується виконувати якомога частіше. Лікарі сексопатологи визначають її вельми корисною і ефективною методикою у справі боротьби з багатьма недугами.

Наприклад, сексуальними розладами, нестабільністю, невпевненістю в собі і зняттю різного роду напруг. 1. Для того щоб зробити приватний масаж, почніть з малого. А саме з прийняття ванни, наповненої теплою водою і ароматичними маслами. Ваш коханий не тільки помиє і очиститься від трудового поту, але і трохи розслабиться. Тим самим ви підготуєте його тіло і настрій до подальших процедур.

2. Обнажите чоловіка і попросіть прилягти на рівну і не дуже м’яку поверхню. Положення лежачи на животі буде найзручнішим для обох партнерів. 3. Накрийте тонкою тканиною, приємною на дотик.

4. Роздягніться і ви. Гарна нижня білизна буде не зайвим. Його ви можете знімати поступово і кожен раз сигналізувати про це своєму чоловікові. Наприклад, мінус одна деталь, плюс моментальне дотик оголеною частиною вашого тіла.

5. Робіть масаж тільки теплими руками. Нанесіть на долоні трохи олії. Аромат, запах, смак і колір вибирайте виходячи з переваг вашого партнера. Ваніль, полуниця, шоколад, кокос і мигдаль подарують не тільки насолоду.

Вони прекрасно живлять шкіру і сприяють припливу крові до її поверхні. 6. Насамперед масажуйте стопи і долоні.

Чоловік повинен відчути тепло і турботу, досягти повного розслаблення і спокою. 7. Далі переходите до основних дій. Використовуйте вагу власного тіла для того, щоб партнер відчув вашу наготу.

Не поспішайте прибирати тканину, що розділяє вас. Чоловік повинен відчути кожне ваше дотик, вигин і форми. 8. Продовжіть виконувати цю своєрідну прелюдію, підключаючи руки і ласки ними. Погладжуйте тіло партнера від до шиї і назад. Повільними та впевненими натисканнями розтирайте шкіру.

Як тільки переконайтеся в тому, що чоловік починає засинати, пробудити його наступним дією. 9. Відкиньте тканину і дайте партнеру насолодитися теплом вашого тіла. До поглаживаниям додайте поцілунки і легку лоскіт.

Спині і сідницях приділіть особливу увагу, оскільки саме в цих місцях зосереджено максимальну кількість еротичних точок. 10. Поцікавтеся у партнера, чи подобається йому те, що ви робите. 11.

Як тільки ви закінчите масажувати спину, попросіть партнера поміняти положення і перевернутися. Тепер черга фасу. 12. Дійте за тим же принципом, що й у випадку з масажем спини.

Погладжування і поцілунки поєднуйте з натисканнями вашого корпусу, стегон, і лобка. Пестьте ними груди і також стегна вашого чоловіка. 13. Повільними округлими рухами масажуйте зону нижче пупка і верхньої частини стегна. 14.

Як тільки ви відчуєте збудження вашого партнера, акцентуйтеся на ньому і додайте пестощів ще більшої впевненості і ніжності. Використовуйте руки або власні губи. Контролювати наступ найвищої насолоди можна здавлювати гальмують рухами. І знову повертатися до безпосередньої стимуляції. 15.

Підключайте волосся. Якщо ви володарка розкішної шевелюри, то не використовувати її при виконанні настільки еротичного виду масажу, немислима помилка.

16. На завершення приватного масажу ляжте на партнера верху. Злегка притримуйте свою вагу і рухайтеся тілом вперед і назад.

Таке тертя доведе чоловіка до стану повної ейфорії. Ну а далі почнеться вже зовсім інша і куди більш приємна процедура, що не вимагає ніяких спеціальних навичок і зайвих коментарів.

Якщо вас зацікавила процедура еротичного масажу, то ви також можете спробувати і інші його види. Зробіть його в душі, і тоді він буде водним, використовуйте інтимні іграшки в цьому випадку масаж вважатиметься ігровим, а при наявності костюмів рольовим. Пам’ятайте і про неодмінних атрибутах. Таких як ароматичні масла і креми, вершки, фрукти, пір’я, лід і шоколад.

Все це можна використовувати в ході приватного масажу. Не забудьте і про створення правильної атмосфери. Тільки приглушені тони, свічки, легка мелодійна музика, теплі натуральні тканини і витончений аромат масел в повітрі. Ось, що є ключовим доповнення в будь-якій процедурі еротичного масажу. Думки обох партнерів повинні бути налаштовані на єдину хвилю і всі дії спрямовані тільки на те, щоб принести один одному масу найприємніших і розслаблюючих емоцій.

Це важливо і тоді, коли чоловік або жінка відчувають певні труднощі у своїх почуттях. Відвертий масаж можна використовувати в тому випадку, якщо партнерам притаманні небудь захворювання або складності в інтимному житті. Наприклад, раніше передчасне збудження, швидкість і сила настання насолоди, замкнутість і наявність комплексів. Вивчайте і виявляйте проблеми за допомогою еротичних дотиків і ласк. Розмовляйте з партнером.

І, можливо, вам вдасться відкрити для нього нові відчуття, які неодмінно приведуть вас до досягнення обопільного задоволення.

Як робити еротичний масаж?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!