Як прошити андроїд?

Як прошити андроїд?

Як прошити Android і навіщо? Рано чи пізно перед даним питанням стає кожен! У цій статті розглянемо для чого потрібні прошивки і чи варто оновлювати Android. Що таке прошивки?

Прошивки це програмне забезпечення, точней операційна система (ОС), яка взаємодіють з апаратною частиною смартфона або планшета і користувачем, дозволяє використовувати різні програми і виконувати різні функції. Варто чи не варто оновлювати прошивки? поновлення усувають помилки ОС, що позитивно впливає на стабільність системи нові прошивки привносять нові функції і можливості, покращують зручність системи Нові прошивки можуть усунути старі помилки, але привнести нові Ускладнюють способи розблокування і отримання Які бувають способи прошивок? — Оновлення по повітрю, використовуючи WI-FI або передачу на смартфоні За допомогою архівних-файлів оновлення — дані прошивки знаходяться в архівному файлі (update. zip) і прошиваються в. Як прошити Android різних брендів?

Для смартфонів і планшетів SAMSUNG Для HTC Для Sony Для LG Для пристроїв на базі Для китайських Android смартфонів і планшетів на базі MTK — Також існує спосіб установки архівних-оновлень, так званих кастомними прошивки це прошивки створені користувачами або різними командами, іншими словами це неофіційні прошивки .

Більш докладно про кастомних прошивках, про плюси і мінуси, можна дізнатися на спеціальній сторінці нашого сайту.

Як прошити андроїд?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!