Як привітати свекруха?

Як привітати свекруха?

Ви свекруха, а я невістка Ви свекруха, а я невістка, Пощастило жахливо мені! У вашій ласкавою родині. Вас сьогодні вітаю, Нехай здоров’я дасть вам Бог!

Менше стресів і тривог! Ви чудова свекруха Ви чудова свекруха, Будь про таку мріє. Сьогодні, матуся, я знову Вас з днем народження вітаю! Здоров’я міцного, удачі!

Успіху в житті і справах, Щоб стали краше і багатшими! Моя свекруха моя подруга! Моя свекруха моя подруга! Не багатьом в житті так везе, А ми порозумілися один з одним, Вас з днем народження, дорога, Свекруха улюблена моя, Здоров’я, щастя вам бажаю, І не засмучуватися вам даремно! Свекруха як матуся друга Мене зуміла полюбити, Моїй свекрусі солодко жити, Нехай все на світі вдається, Нехай кожна мить вам буде милий, Нехай удача посміхнеться, Бажаю бадьорості і сил!

Свекрухи щастя я бажаю Свекрусі щастя я бажаю, І в цьому житті процвітати, І, ніколи не сумуючи, Вперед з усмішкою крокувати. Вас люди цінують, поважають, Пишається вами вся сім’я, Від усієї душі сьогодні я! Моя дорога свекруха Моя дорога свекруха, Прийміть мої привітання! Бажаю, щоб тільки любов До вас у серці прийшла вдохновеньем, Щоб щасливі були завжди, І радісно мені посміхалися, Чи не плакали щоб ніколи, А тільки частіше сміялися!

Для свекрухи повної заходом. Для свекрухи повної мірою, Щоб річкою удача, Жити, не плакати, не боятися, Така задача. У день народження бути щасливою, Ну і в будні теж, Самою модною і красивою, На актрису схожою!

У вас сьогодні ювілей Свекруха, дозвольте вас привітати! У вас сьогодні ювілей, Але ви аж ніяк не стали старше, А навіть трішки бадьоріше! Як ніби ви помолодшали!

У вас всі зайві роки! Для чоловіка Ви, як еталон.

Для чоловіка Ви, як еталон навчань, А я його без пам’яті люблю, Я вітаю Вас сердечно, Між нами бути лише дружбу і теплу! Свекрухи здравіє навека.

Песнею веселощі плещет потужно, Свекрусі здравіє навека, Нехай Вам огрядні колосся, Щоб були пишні хліба, превелика в житті щастя, Щоб не сміятиметься сумувати, І всіх онуків одружити! Улюблена свекруха, я вітаю! Улюблена свекруха, я вітаю! Сьогодні всіх молодше, красивіше ви!

І знайте, завжди ми з вами поруч, Збувалися щоб надії і мрії!.

Як привітати свекруха?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!