Як примножити гроші?

Як примножити гроші?

Як примножити гроші? Кожна розумна людина, який мріє прожити життя в достатку і залишити якийсь капітал своїм дітям, розуміє, що економити мало, треба примножувати гроші вкладати. Куди вкласти заощаджені гроші питання не з простих

Коли для мене постало таке питання варіантів відповідей на нього було не багато. По-перше, це рахунок в банку на тривалий термін і не дуже високий відсоток. По-друге, вкладення в ПІФи, я про них нічого не знав, просто чув рекламу по телевізору. Пізніше читаючи різну літературу, я зрозумів, що способів збереження і примноження капіталу є маса, головне було б бажання.

Однак, варто відзначити, що малий капітал передбачає і обмеження методів збереження і примноження грошей. Щоб вибрати оптимальний варіант інвестицій необхідно чітко відповісти на питання ДЛЯ ЧОГО ВИ ЦЕ РОБИТЕ, ЯКА У ВАС МЕТА? . Інший не маловажний питання ГОТОВІ ВИ якоюсь мірою РИЗИКУВАТИ? , Ризик присутній завжди, хоча в моєму випадку він мінімальний Отже, Ви відповіли собі на ці питання, тоді вибирайте: 1. Вклад у банку самий низько дохідний спосіб вкладення грошей. 2. Вкладення в ПІФи середня прибутковість.

3. Хеджфондом, ПАММсчета, вкладення в цінні папери, метали високий дохід Особисто я зробив для себе вибір на користь ПАММ-рахунків, популярність даного способу інвестування коштів зростає з кожним днем. Більш того, при грамотному підході, даний спосіб примноження коштів може приносити дуже високі відсотки.

Як грамотно інвестувати кошти в ПАММ-рахунки розказано в спеціальному навчальному відеокурсі.

Як примножити гроші?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!