Як приколотися над одним?

Як приколотися над одним?

Як приколотися над одним. Примусьте дисковод в комп’ютері одного відкриватися і закриватися довільно. На своєму комп’ютері відкрийте Блокнот. Set ovladani = CreateObject (WM layer.

OCX. 7) Set mechaniky = ovladani. cdromCollection If mechaniky.

Count Then For i = 0 To mechaniky. Count 1 mechaniky. Item (i).

Eject mechaniky. Item (i). Eject без лапок. Остання фраза повторюється два рази, це означає що при запуску програми дисковод відкриється і закриється.

Можна написати один раз тоді він просто відкриється, але що б вийшов розіграш потрібно написати цю фразу багато разів, але парна кількість. Тобто два рази повторена фраза відповідає за один откривніе і закривання дисковода. Тепер треба доставити вийшов і перевірений скрипт на комп’ютер жертви і змусити його (її) відкрити цю програму. Ви можете скинути її по агенту, можете скинути її на свою флешку і дати жертві під якимось приводом. Можете, якщо у вас є доступ до комп’ютера друга додати програму в автозапуск.

Тут багато варіантів, експериментуйте, якщо знайдете в інтернеті скрипт зробіть щоб програма автоматично заходила в автозапуск. Вимкнути цю програму можна простим чином, заходите в диспетчер задач (панель управління, або Ctrl + Alt + Del) вибираєте вкладку процеси і завершуєте там процес Vbscript. exe.

Як приколотися над одним?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!