Як правильно плавати?

Як правильно плавати?

Так уже склалося в нашому світі, що всі ми народжуємося на цей світ з тими чи іншими фобіями. Я сподіваюся, що прочитавши цю інструкцію Ви позбудетеся від однієї з них і навчитеся відчувати себе як риба під водою в прямому сенсі цього слова! Почнемо Для початку Вам потрібно взяти очки і прийти в басейн.

Почніть з дрібноти. Глибини у Вас ще попереду, але всьому свій час! Спробуйте присісти під воду і зрозуміти свої відчуття, визначити, що саме вас турбує. При зануренні не повинно бути страху, нервозності. А щоб цього не було потрібно бачити і чути під водою.

Так, так це не помилка, саме чути. Тому, що вчасно почутий дзвін двигуна водного мотоцикла, на якому чий то папочкін синку заваливши рило горілкою буде сміливо розтинати в 30 м. від берега, може врятувати життя Вам і Вашим товаришам! Тепер поринете під воду, відкрийте очі і зробіть плавний але довгий видих носом. Спочатку Вам буде здаватися, що вода заходить Вам в ніс. Можливо!

Значить видих переривчастий. Досягніть плавного, рівномірного видиху. Вийшло? Тепер навчимося триматися під водою.

Закони фізики нещадні і Вашу дупу буде тягнути на верх. Щоб все зрозуміти стоїть біля борту басейну присісти під воду і відштовхнутися від нього. Витягніть руки перед собою. Ваші руки у воді, як кермо висоти літака в повітрі. Просто штовхайтесь і сковзаєте у воді, без всяких рухів.

Чим менше різких рухів, тим менше ви спалите дорогоцінного кисню, і тим довшим буде Ваше перебування під водою. Потім спробуйте з гребком руками. Якщо все виходить включаємо ноги! Намагайтеся приймати найбільш обтічну форму, ковзання запорука успіху!

Потім спробуйте плисти особою догори, при цьому потрібно носом стравлювати воду, щоб вона не затікала.

Як правильно плавати?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!