Як правильно доглядати за дівчиною?

Як правильно доглядати за дівчиною?

Всім привіт, хлопці! У даній статті мова буде йти про те, як доглядати за дівчиною, щоб побудувати серйозні стосунки і не почути від неї фразу.

Я постараюся описати, що потрібно робити з самого знайомства і першого побачення до моменту, коли красуня. Ця стаття буде корисна в першу чергу для тих, у кого стосунки закінчуються невдачею дуже швидко. Також ти дізнаєшся, які помилки допускають практично всі чоловіки, коли доглядають за дівчиною. Якщо подивитися що пишуть на різних сайтах про те, як красиво доглядати за дівчиною, то це просто жах: потрібно обов’язково на побачення прийти з квітами,. Необхідно з першого дня робити різні сюрпризи для неї.

Ну, прямо, на руках її носити і витратити всі свої гроші. Перед тим, як перейти до самого питання, як доглядати за жінкою, давай подумаємо, як це робить найчастіше звичайний хлопець? Він начитається різних статей і доглядає за красунею таким чином. Йдучи на побачення, намагається одягнутися в дорогий одяг, купити собі золотий браслет і дорогі годинники, щоб показати панночці, що він матеріально забезпечений. Після чого купує хороший букет дорогих квітів, веде дівчину в ресторан, і замовляє там круглий стіл.

Такими діями він хоче купити її увагу за гроші. Він думає, я буду доглядати за тобою, робити різні сюрпризи, і з часом за це ти переспиш зі мною. Але найбільша проблема в тому, що так чинять практично всі. Хлопці вважають, що якщо у них не буде дорогої машини, то вони просто не зможуть спати з привабливими дівчатами.

А панночка відчуває, коли чоловік намагається купити її за гроші. І така поведінка назавжди закінчиться невдачею. Детальніше про це я описував в статті: Після того, як пройшло побачення, чоловік йде додому і починає писати їй різні повідомлення про те, як сильно він її любить. Він розповідає, як він щасливий, що знайшов таку класну дівчину.

Хлопець починає дзвонити в день по кілька разів, робити різні сюрпризи, дарувати подарунки і так далі. І чим це все закінчується, як ти думаєш? Та нічим. Дівчина просто не буде більше брати телефон і знайде іншого залицяльника.

Чому ж так відбувається? Коли чоловік так сильно старається для неї, показує що боїться втратити, то тим самим ставить себе в позицію нижче дівчині. Це виглядає так, ніби у нього колись не було нормальної дівчини, а тут йому попалася вона і він зробить все, щоб тільки не опустити шанс зайнятися сексом з нею. А навіщо красуні хлопець, який нікому не потрібен. Але, давай повернемося до питання, як доглядати за дівчиною?

У перші три-чотири тижні, не давай їй зрозуміти, що ти хочеш побудувати з нею серйозні відносини і не старайся купити її за гроші. Поводься так, ніби ти вже їй цікавий, і не роби для неї ніяких божевільних вчинків. Не потрібно також зізнаватися в коханні і говорити, що тобі крім неї більше ніхто не потрібен. Просто проводь побачення і поводься так, ніби ти сам ще не вирішив, будеш будувати якісь відносини з нею, чи ні. Дівчина не повинна розуміти, що ти боїшся втратити її.

Але це не означає, що ти повинен приховувати свою сексуальну зацікавленість у ній. Покажи їй, що ти хочеш її, ніхто тобі цього не забороняє, але ділом, а не словами на відстані. Тобто, при зустрічі обов’язково її, цілуй, старайся.

Це все, звичайно, просто необхідно. Але кожен раз після побачення жінка повинна сумніватися, чи побачить вона тебе ще раз. Ти повинен бути холодний, і вести себе так, щоб вгадати твій наступний крок було просто неможливо. Роби це до цих пір, поки не будеш впевнений, що красуня закохана в тебе по вуха.

Ось, як правильно доглядати за дівчиною. Якщо ти побачиш, що панночка проявляє сильну зацікавленість в тобі. Вона сама дзвонить, запрошує тебе на побачення, пише різні повідомлення. Вона хоче проводити багато часу з тобою. Їй реально ніхто крім тебе не потрібен.

Ось тоді ти може відповісти взаємністю. Зізнайся їй у своїх почуттях, якщо ти дійсно любиш її. Зроби якийсь хороший сюрприз, поговори про ваше майбутнє і так далі. Такі приємні слова ще більше прив’яжуть її до тебе, і тоді вашим відносинам точно нічого не завадить.

Але знову ж, це не потрібно робити дуже нав’язливо і кожен день. Ось така схема про те, як доглядати за дівчиною без грошей. Цього плану я сам дотримуюся і думаю, успішні чоловіки з жінками мене підтримають.

Спробуй і ти діяти так само, і обов’язково відпиши, що з цього вийшло. Якщо у тебе виникли труднощі, то ділися з ними в коментарях, і я постараюся тобі допомогти.

Як правильно доглядати за дівчиною?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!