Як позбутися від волосся на руках?

Як позбутися від волосся на руках?

Як позбутися від волосся на руках? У наші дні дуже багатьох жінок турбує це проблема. Раніше нікому в голову не приходила обговорювати це питання, та ще й робити з цього проблему. Всі вважали це абсолютно природним, навіть була прикмета: якщо у дівчини на руках густе волосся значить, вийде заміж за багатого. Але на справжній день це тема стала актуальною, так як в моді ідеально гладка шкіра.

У теплу погоду, коли жінки ходять у відкритих нарядах, волосся на руках може бентежити їх господиню. Так що робити, як позбутися волосся на руках? У процесі пошуку відповіді відразу в голову приходить — збрити їх звичайним верстатом, тим більше це швидко і безболісно. Але всі ми добре розуміємо, що не позбавляють від проблеми на довгий час. Волосся починають відростати ще швидше, а щетини природно, виглядають не естетично.

Існують креми, які сповільнюють ріст волосся, але це триває недовго, так як ви відчуєте на шкірі досить жорстку щетину. Крім того є ризик алергічний реакції, адже у складі крему входять різні хімічні речовини, які можуть бути шкідливі для вашого організму. На питання, як позбутися від волосся на руках доводиться знайти інший відповідь. Епіляція та депіляція от рішення цієї проблеми.

Різниця в них в тому, що при депіляції волосяна цибулина залишається не пошкоджене, в результаті чого волосся починає відростати швидше. Найбільш тривалий результат дає епіляція воском. Але це болюча і трудомістка процедура, тому й краще її проведення довірити професіоналові.

Є прості і зручні в обігу пристрої, які спрощують процес позбавлення від волосся на досить довгий час, Це епілятори, які висмикують волоски разом з коренем, що дозволить вам надовго забути про проблему. Після кожної процедури, неприємних волосків на руках стають все менше і тонше.

У всіх країнах широке застосування має метод лазерної епіляції. Можна сказати, що після даної процедури волосся зникають назавжди або відросте через дуже тривалий час.

Але для проведення лазерної епіляції потрібно звертатися до фахівця, в іншому випадку можна заробити пігментні плями або опіки. Є ще одна процедура фотоепіляція, яка проводиться безконтактно. Тут велике значення має структура волосків.

Як бачите, сучасна косметологія може досить ефективно вирішити будь-які проблеми пов’язані з жіночою красою!.

Як позбутися від волосся на руках?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!