Як позбутися від любовної залежності?

Як позбутися від любовної залежності?

залежності. Любовна залежність це коли людина залежна від почуттів, іншої людини, і від цього відчуваю страждання, і не може і не знає, як вибратися. Також дуже багато після чергової удачі намагаються знайти знову свою любов. І ці два варіанти не проходять безслідно.

Багато хто не задоволені спокійними почуттями. Людина потребує в стражданнях і в гостроті відчуттів.

І при гонитві за цими відчуттями, людина може пропустити справжнє почуття. Та ми самі винні.

Потрібно вчасно зупинитися і не мучити себе стражданнями, це просто може завершитися психологічними розладами. Адже ви все одно не зможете без взаємності партнера реанімувати любов. В іншому випадку ви потрапляєте в залежність від своєї коханої людини.

У таку залежність потрапляють не тільки жінки, а й чоловіки, але частіше все ж, потрапляють жінки. І жінки починають проявляти активність, що переходила в нав’язливість, боячись залишитися без коханої людини. Ви постійно дзвоните, стежте за чоловіком і це прояв почуттів ще далі віддаляють від вас чоловіка. І це призводить до того, що чоловік уникає зустрічей, не відповідає на дзвінки.

При цьому жінка починає відчувати ще більшу віддаленість і починає втрачати контроль над своєю поведінкою і вчинками. І жінка губиться і не може вже самостійно знайти рішення і продовжує робити ще більше помилок. І якщо жінка все ж домагається повернення чоловіки, в кінцевому результаті вона байдужіє. Жінка, пройшовши цю боротьбу за чоловіка, починає розуміти, що він зовсім не ідеальний і нічим ні чим відрізняється від багатьох інших чоловіків. У жінки проходить відчуття ідеальності чоловіки і настає охолодження.

Як позбавлятися від любовної залежності? Позбавлення від любовної залежності може бути дуже складним. Жінка повинна зрозуміти, що це просто хвороба, від якої потрібно позбутися і обов’язково якнайшвидше, поки ви не загрузли в цьому. Можна звернутися до фахівців, тільки він зможе вам підказати, як позбутися своєї любовної залежності.

1. Потрібно відчути себе вільною людиною. 2. Ні в якому разі не потопала в наркотиках і спиртному. Таке полегшення тимчасове, і якщо ви зможете при цьому забути свою кохану людину, то пристрасть до алкоголю і наркотиків перетворюється на згубну звичку, від якої ви вже не зможете позбутися. 3. Постарайтеся в першу чергу позбутися всіх речей, які нагадують близької людини. Не залишайте навіть дорогі речі.

Шкода викинути, подаруйте комусь. Все, фотографії, листи, подарунки, все це буде тільки заподіювати сильний біль. 4. Спробуйте написати коханому листа з подякою за прожиті вміщай роки. У листі не потрібно просити прощення, а просто подякувати і попрощатися.

5. Не старайтесь намагатися шукати привід для зустрічей і дзвінків. Спробуйте не зустрічатися в товаристві знайомих. Краще під будь-яким приводом відмовтеся від них. 6. Чи не ведіть несамовиті бесіди з подругами. Навряд чи ви побачите допомогу від подруг, от нашкодити вони вам можуть.

Хоча б тим, що передають всі ваші слова в спотвореному вигляді. 7. Краще рішення, це відпочинок. 8. Займіться підвищенням самооцінки, згадайте фільм. Не потрібно спілкуватися, з тими хто завжди скаржиться на життя і займаються тільки критикою. 9. Не потрібно звертати уваги на думку інших людей.

Все дуже різні і ви всім ніколи не зможете догодити. 10.

Не думайте про минуле, йдіть до поставлених цілей. Всі вже в минулому.

Намагайтеся думати більше про себе. 11. Ефективно діє зміна зовнішністю, загляньте в свої шафи і постарайтеся поміняти гардероб. Не купуйте те, що подобалося вашому (колишньому) коханому, потрібно вибрати те, про що ви мріяли вже давно.

12. Заповнюйте весь свій вільний час. Читайте, вивчайте комп’ютер, якщо у вас є захоплення, почніть ним займатися. Почніть малювати, запишіться в басейн, вишивайте, почніть вивчення мов, займіться йогою, музикою, танцюйте і т. д. 13.

Добре допомагає, коли ви всі свої відчуття викладаєте в блокноті, так ви побачите, як ви змінюєтеся. Можна свої відчуття записувати на аудіо або відео. Ви будете здивовані результатом. І все пройде для вас непомітно.

Ви цього навіть не помітите.

Як позбутися від любовної залежності?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!