Як позбавитися від запаху з рота?

Як позбавитися від запаху з рота?

Неприємний запах з рота в тій чи іншій мірі переслідує велику частину з нас. От уже точно, щаслива та людина, яка не стикався з цією проблемою.

Здавалося б, така трохи, а може пошкодити і кар’єрі, і особистого життя. Візити до стоматолога не завжди допомагають позбутися галитоза. Просто причин у цієї напасті, як правило, декілька. Одна з причин — невмілий рота. начебто чистимо кожен день, ну, або не кожен, як виходить, але далі цього справа зазвичай не йде. , Звичайно, прекрасно, але вона не може повністю очистити ротову порожнину.

Мікроби і бактерії залишаються на мові, між зубів, на яснах. Вони, харчуючись білковою їжею, виділяють відходи у вигляді сірчистих сполук — сірководню і т. д. Ну а хто ж не пам’ятає зі шкільної лави як пахнув сірководень на уроках хімії? Додайте до цього пародонтоз, і спілкуватися з людиною, що володіє таким ароматним букетом, стає просто неможливо. Інша причина гнильних запахів — проблеми з шлунково-кишковим трактом.

Їжа, недбало пережована, вжита упереміш (котлетки з хлібцем і тортик на десерт, а потім ще пивка) теж з часом дасть про себе знати. має властивість накопичувати калові камені, які утворюються саме в результаті такого харчування, вони в свою чергу уповільнюють просування відходів до виходу, починається бродіння, гниття, запахи. Те, що кишечник начебто далеко від рота, не заважає їх тісному зв’язку. Не вірите — почитайте спеціальну літературу.

Отже, враховуючи все вищесказане, спробуємо все-таки позбудеться від неприємного запаху з рота. Після очищення зубів ретельно полощіть рот.

Використовуйте спеціальні нитки для очищення міжзубних просторів. Обов’язково чистите мову, для цього використовуйте або спеціальну щітку, або ложечку. Чистий палець, обмотаний марлею, втім, теж підійде. Видаливши наліт з мови, ви будете приємно здивовані. Використовуйте також полоскання рослинною олією, бажано домашнім.

Рецепт цей прийшов з Тибету, а там поганого не радили. витягує всю капость з вашої слизової, крім того, таке полоскання, як не дивно, очищає кров, пов’язане це знову ж зі здатністю масла до абсорбції. Полощете 15 хвилин і спльовує, обов’язково прополіскують рот водою, ковтати таку олію забороняється категорично. Я, враховуючи куріння і хронічний тонзиліт, зауважив ефект після 3 процедури. Полоскати рекомендується 2 рази на день, і ні в якому разі не ковтайте відпрацьоване масло, спльовують і прополіскуйте рот. Глитання, судячи по книгах, загрожує сильним отруєнням.

Сам не перевіряв, та й іншим, думаю, не варто. Ще один дієвий рецепт, перевірений на практиці, полоскання рота і горла розчином перекису водню. Берете 3-х відсотковий розчин перекису і в пропорції 1:1 розводите водичкою.

Потім полощете цим рот, бажано кілька хвилин. Якщо ви страждаєте на пародонтоз, перекис буде трохи пощипувати і пінитися, але повірте, це того варто, через кілька тижнів застосування зникає і запах, і пародонтоз. Якщо при цьому трошки запалене горло, полоскання розведеної перекисом допоможе впоратися і з цим.

Можна полоскати рот м’ятою перцевої, кмином звичайним, полином гірким. заливають окропом (1-2 ложки трави на склянку окропу) і вживають 4-6 разів на день. Можна полоскати і частіше. Ще знаючі люди рекомендують їсти якомога більше.

І рот очистіть, і кишечник, а його стан теж впливає на свіжість дихання. І звичайно, якщо у вас карієс, не нехтуйте допомогою фахівців, і ваше стане чистим як у дитини.

Як позбавитися від запаху з рота?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!