Як повернути вкрадене?

Як повернути вкрадене?

Зібрати в одну велику каструлю всі ножі, які є в будинку, залийте їх водою і поставте на вогонь. Коли закипить, читайте наговір: Встану, що не благословясь, піду, чи не перехрестившись, з дверей у ворота, з воріт в чисто поле, широке роздолля.

У чистому полі, в широкому роздолля сидить Чорт молодий, хвостом махає, навколо багаття танцює. На тому багатті скриню кований варто, в скрині тисячу мук лежить, тисячі мук для злодійських рук.

Підійду до Чорта ближче, поклоняючись йому нижче: Здравствуй, Чорт-батюшка! Що у тебе в скрині за муки? Ножі булатні розпечені, цвяхи кування да гирі пудові, що в грішників устромляються, б’ють їх, та над ними знущаються. Відкривай Чорт батюшка скриню, випускай з нього тисячу мук.

Підіть ви борошна на того хто на моє добро підняв руки. Ріжте, коліті і бийте його, щоб крадіжку віддав, все, що у мене забрав. А якщо не поверне, в страшних муках помре.

Встане у нього моє добро як кіл і не допоможе йому ніщо, навіть вищий престол. Хай буде так! Ножі вийняти після того, як вимкніть плиту, окріп вилити через поріг (якщо живете в квартирі, то з під’їзду), так потрібно поступати три дні, робити це на заході або в темний час доби. Після того, як виллє окріп, сходіть, дотримуючись правил на перехрестя, і поставте відкритий шкалик горілки і киньте монет. Варто труну, при ньому гробова кришка.

Дею я для поганого злодія домишко. Хто моє добро взяв, хто мене обікрав, той себе цим будинком покарав. Будь ти, злодій, проклятий моїм сильним наговором. Піди ти в кипучу смолу, в горючу золу, в пекельну пекло.

Млин тебе перемелений, безодня тіло твоє проковтне. Будь ти в будиночку під кришкою закритий, землею важкої заритий. Даю тобі злодій три дні, поверни моє добро до мене, або ти злодій поганий, тяжко збільшує, будеш пекельно страждати і на дев’ятий день помирати. Ключ. Замок.

Мова. Хай буде так!

Дрібниця вбогим роздати. Злодій буде покараний. Ліпимо вольт. Читаємо наговір і встромляє в вольт з ненавистю голку в область печінки: Під ялиною, під сосонкою, сидить вдова, в її правій руці гостра голка.

Шиє вдова гострою голкою саван, шиє і шиє, спокою підлому злодієві не дає. Застромимо голка злодію в печінку.

Мова, руки, ноги його зашивай. Продиху, спокою підлому злодієві мені не давай, поки підлий злодій до мене не прийде, поки мого добра не поверне.

Ключ, замок, мову. Хай буде так! .

Як повернути вкрадене?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!