Як потрапити на Дом 2?

Як потрапити на Дом 2?

Кастинг-менеджери проекту Дом-2 на ТНТ Ілля Денисов і Марина Кирина сформулювали кілька правил для новачків про те, як стати учасником проекту: 1. Не боятися під час кастингу. Ілля: На проект попадають самі прості люди. У кожного, хто прийшов на кастинг, є реальний шанс. Головне не зажиматься.

Ви нас бачите вперше в житті. А коли ви прийдете на проект, то перед вами будуть зірки, відомі люди. І як вони вас приймуть?

Вони почнуть на вас тиснути, ви заблукаєте, і вашої яскравості не буде видно. Марина: Ми претендентів не заганяємо, ми всіляко їх розкручуємо: Хлопці, давайте, скажіть хоч що-небудь, щоб у нас асоціації залишилися. Ви ж розумієте, що у нас багато міст, і в кожному місті сотні учасників. Ми ж повинні запам’ятати вас, а коли приїдемо до Москви, піарити вас перед шеф-редактором і продюсером проекту.

Повинні переконати їх, що вас потрібно обов’язково взяти. 2. Мати скелет у шафі Марина: Чи не заблукаєте ви тоді, коли у вас є скелет у шафі, то є чітка мета.

Наприклад, Семен Фролов завжди говорить: Так, проект мені не потрібен, так, я можу піти, але я тут, тому що у мене є чітка мета. Я хочу стати музикантом, хочу знімати кліпи. Так, 90% людей вірить у те, що головна мета учасників проекту це побудувати любов.

Але зараз проекту вже чотири роки, і, потрапивши туди, ви стаєте відразу суперзірками. У порівнянні з тим, що було в перший рік, проект дуже сильно виріс. Спершу це був піонерський табір: догонялки, кульки, м’ячики, класна развлекуха, літо, сонце, басейн, і більше нічого не потрібно. Сьогодні проект дає можливість один раз здатися на екрані і заявити про себе як про особистість, розкрутити себе. Як ви цю славу використовуєте, залежить від вас.

Але у вас спочатку повинні бути амбіції по відношенню до проекту, ваш хитрий план. 3. Придумати сюжетну лінію. Марина: На проекті 28 учасників, а на екран регулярно потрапляють 5-6 сюжетних ліній, пов’язаних з ними. Чому камери будуть стежити саме за вами? Ви повинні бути яскравим персонажем, мати свою сюжетну лінію.

Кожну людину, який залишається на проекті надовго, ми можемо охарактеризувати. Наприклад, Сергій Пензарь прийшов на проект і зробив яскраве заяву: Алекс (Алессандро Матераццо), ти не вмієш фліртувати, я викликаю тебе на дуель. У всіх відразу величезний інтерес дізнатися, як зреагує Алекс, чи погодиться він. А далі вже дівчинки, відносини.

Сам Алекс дуже розумний хлопець, і він готував себе для приходу на проект 2, 5 року. Прийшов, коли зрозумів, що дозрів.

Звичайно, ми б взяли його в будь-якому випадку, навіть на один день красень, блищить, як новорічна ялинка, весь у золоті, в хутрах, в діамантах. Але він на кастингу розповів чітко свій план дій: любовний трикутник між ним, Сонцем і Віталієм. Шикарний сюжет узнати дівчину, якій в принципі не потрібні мужики.

Недельку пограли достатньо. Тепер: Олечка Бузова, Рома Третьяков і Алессандро.

Суперкрасівий трикутник. 4. Не приховувати себе. Марина: Якщо у людини є комплекси, але він хоче з ними боротися, він каже: я прийду і, щоб побороти себе, перше, що зроблю те, на що в житті ніколи не наважуся. Звичайно, ми його візьмемо, щоб просто спостерігати за людиною.

Або у людини, наприклад, незвичайна професія. До нас недавно прийшла дівчинка-циркачка, з циркової родини, дуже гнучка, рухлива. У нас на проекті ще не було ціркачкі. Ми зробили для неї ширму, і те, що вона робила раніше під куполом цирку, вона показала на проекті Дом-2. При цьому вона могла покрутитися і піти, в той же день або через тиждень.

Але вона вибрала свою лінію поведінки, якої дотримується. І зараз у неї набагато більше шансів залишитися на проекті, ніж у її суперниць.

Нагадаємо, 15 і 16 травня телеканал ТНТ-УРАЛ провів у Єкатеринбурзі регіональний кастинг учасників реаліті-шоу Дом-2 на ТНТ. 80 молодих людей і дівчат з Єкатеринбурга отримали шанс стати зірками популярного телепроекту.

Як потрапити на Дом 2?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!