Як подзвонити в контакті?

Як подзвонити в контакті?

Одним з основних нововведень в iPhone 4S став віртуальний асистент Siri. З його допомогою можна робити безліч корисних дій, але не всі вони актуальні в Росії. Лише недавно сервіс став шукати OI (Point of interest пам’ятки відмічені на карті) в російських містах, однак Siri російською і раніше не доступна. За допомогою асистента дуже зручно здійснювати дзвінки, не дістаючи телефон з кишені або в рукавичках взимку.

Але от проблема: якщо попросити Siri подзвонити, сказавши call, то вона тут же запитає кого знайти в контактах, а так як у більшості користувачів номери записані в телефонну книгу російською мовою, то і знайти їх асистент не зможе. Перший спосіб досить простий, але й не універсальний. Ви можете попросити Siri зателефонувати Вашим родичам, хлопцю, дівчині або другу. У перший раз асистент скаже, що він не знає імені Вашого друга або родича.

Тому заздалегідь міняємо в контактах ім’я на англійський варіант і спокійно говоримо його Siri. Після чого асистент запам’ятає ім’я контакту і Ви зможете викликати його просто фразами типу: Call mother, Call my girlfrend і т. д. Недоліки цього методу полягають в тому, що деякі контакти в телефонній книзі будуть англійською мовою, і кількість контактів обмежено Вашою родиною і декількома знайомими. Багато запитають: Чому б просто не змінити ім’я всім контактам на англійське? Звичайно це вихід, але англійський варіант імені не завжди буде правильно розпізнаватися.

Існує спосіб, який дозволяє залишити всім контактам їх імена і при цьому зробити їх доступними для Siri.

Для цього необхідно виконати таку послідовність дій: Знайти потрібний контакт у списку, вибрати його і натиснути кнопку Змінити в правому верхньому куті екрану;

Вибрати пункт псевдонім і вписати туди що завгодно англійською мовою. Це може бути ім’я, прізвисько людини;

Все, тепер залишилося запустити Siri і сказати: Call псевдонім.

Як подзвонити в контакті?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!