Як подивитися пароль під зірочками?

Як подивитися пароль під зірочками?

Здравствуйте Друзья! Мені завжди говорили, не зберігати паролі в браузері! Але, як же не зберігати якщо це так зручно. Відкриваєш сторінку, а там вже заповнені поля логін і пароль. Натискаєш Вхід і все.

І паролі на торрентах це ще пів біди. Деякі зберігають пароль на вхід, наприклад, в свій інтернет банк (рятує додаткова SMS авторизація). Це як виявилося недозволена розкіш. Мені стало цікаво, чому ж все так лаються на збереження паролів, і не тільки в браузерах.

Після нетривалого гугленія стало страшно від того як просто можна подивитися пароль під зірочками. Після цього, на всіх своїх комп’ютерах довелося відключити запам’ятовування паролів в браузерах і програмах і видалити вже збережені. 1. Як переглянути пароль під зірочками в браузері Варіант номер раз Заходьте на сторінку де у вас автоматично вводиться логін і пароль.

Візьмемо наприклад ті ж торрент-треккери. (Про те як завантажувати з торентів можна прочитати). Розглянемо на прикладі браузера Google Chrome. (Як прибрати рекламу в chrome В результаті, на сайті, ви побачите свій пароль. П’ять секунд і готово. У браузері Opera необхідно вибрати Проінспектувати елемент.

З браузером від Майкрософт це не вийти. В Internet Explorer необхідно натиснути F12 для виклику оснащення для розробників. Потім необхідно натиснути Ctrl + F для виклику пошуку і ввести password.

Натискаєте Enter і знаходите те місце, де необхідно змінити тип поля на text. Для IE вийшло 10 секунд і як каже мій тесть Шкура на паркані. Інші браузери типу Яндекс браузер, Orbitum і Браузер від маил. ру розглядати не будемо, так як вони ідентичні Google Chrome. Варіант номер два Просто зайти в настройки браузера, туди де зберігаються всі ваші паролі і вибрати показати потрібний. Для Google Chrome це робиться таким чином.

Відкриваєте головне меню і вибираєте Налаштування Натискаєте на посилання Показати додаткові налаштування і в розділі Паролі та форми зняти обидві галочки: включити автозаповнення і пропонувати збереження паролів. Це що б не запам’ятовувати нових паролів Тут можна відразу переглянути на яких сайтах у вас збережені дані авторизації, переглянути їх і природно видалити.

В інших браузерах має бути приблизно так само. 2. Як побачити пароль збережений у програмах Існує величезна безліч різний програм.

У всіх практично однакова функціональність. Якщо одна з програм не підійде, пробуйте іншу.

Ми розглянемо на прикладі pwdcrack Скачуєте і розпаковуєте цю утиліту. Якщо у вас виникають складнощі з розпакуванням архіву прочитайте будь ласка статтю. Запускаємо файл pwdcrack. exe

Віконце програми виглядає наступним чином. У налаштуваннях можна вказати мову Російська Для перегляду пароля під зірочками достатньо навести курсор мишки на поле з цими самими зірочками.

У програмі в однойменному полі ви побачите свій забутий пароль. Інших програм із збереженими паролями у мене на комп’ютері начебто не виявилося. У цій статті ми з вами переконалися що переглянути пароль під зірочками, особливо під браузері простіше простого. Не треба ніяких прав адміністратора, П’ять секунд і пароль перед очима. (До речі про збереження цього органу сприйняття можна почитати). З програмами, трохи складніше, але в більшості все ж виявити пароль так само не складе особливих труднощів. Доведеться скористатися додатковим софтом, але це теж займе краплю часу.

Є програми на яких це не діє. Наприклад. Виходить, що з програмами важче, але все одно, є маса утиліт, які якщо не зможуть переглянути пароль, то мають можливість застосувати повний перебір для відновлення.

Про одну з таких програм з підбору забутого пароля до архіву ви можете почитати. Якщо у кого виникли питання, подивіться відео в кінці статті і задавайте їх у коментарях.

Дякую за те, що поділилися статтею в соціальних мережах. Всього Вам Доброго! З повагою,.

Як подивитися пароль під зірочками?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!