Як почистити телефон?

Як почистити телефон?

Навряд чи кожен раз перед тим, як скористатися стільниковим телефоном, ви миєте руки. Тому цілком природно, що клавіатура, корпус і дисплей будь трубки з часом брудняться (а екран може бути ще й подряпаний).

Що ж робити, якщо мобільник втратив свій первозданний вигляд? Настільки невинне запитання застав працівників сервісних центрів зненацька. Багато зізналися, що до цих пір якось не замислювалися над цією проблемою.

І все ж, поміркувавши, змогли дати декілька корисних рекомендацій. Почнемо з простого — з чищення корпусу.

Мити стільниковий телефон в звичному розумінні слова, звичайно ж, не можна. Якщо всередину просочиться згубна волога, косметичний ремонт переросте в капітальний. Використовувати для протирання корпусу спирт теж не рекомендують. Справа в тому, що після нього частенько залишаються непривабливі розлучення або білий наліт — слід швидкого випаровування.

Крім того, спирт може потрапити всередину апарату і пошкодити лак на деяких деталях і контактах. Провокаційне припущення А якщо бензином? викликало у працівників сервісних служб справжню паніку. Ні в якому разі! — В один голос закричали фахівці.

Бензин здатний спалити ніжний пластик. Просте з допустимих рішень — протерти корпус мобільника трохи (!) Змоченою у воді ватою. В цілях безпеки акумулятор при цьому краще від’єднати. У апаратів із знімною передньою панеллю для чищення клавіатури зручно цю панель зняти.

Проте тут слід діяти гранично обережно і ретельно віджимати воду (тільки не над трубкою). Втім, водний метод не можна назвати вкрай ефективним.

Більш вдалим рішенням можуть стати спеціальні гігієнічні серветки для мобільників (є й такі!). Телефонні серветки honecleans видаляють з стільникових трубок фарбу, жир і інші не прикрашають апарат плями. Причому вони не тільки чистять, але також дезодорують поверхню і видаляють мікроби. Поставляються вони в пакетиках і банках (тубах). Серветки зроблені з м’якого, добре всмоктуючого матеріалу, містять очищаючі розчинники, сильні бактерицидні речовини і ароматизатор.

Застосовувати їх можна для будь-яких телефонів. Правда, коштують такі серветки не дуже дешево.

Деякі універсальні чистячі серветки теж годяться для мобільників. З вітчизняних засобів нам порекомендували спеціальний спрей для чищення Відеомонтаж.

Його можна придбати в радіомагазинах приблизно за 50 рублів. Після нанесення цієї рідини на поверхню апарату його слід ретельно протерти м’якою серветкою або замшею. Тканина краще не використовувати, оскільки ворсинки можуть потрапити всередину телефону. Треба відзначити, що більшість вітчизняних промивок (знову ж таки за словами працівників сервісних центрів) не призначені для стільникових телефонів, тому, купуючи в магазині те чи інше засіб для чищення, варто поцікавитися на цей рахунок у продавця. Якщо ж ви не схильні до експериментів, а час почистити трубку вже прийшов, зверніться до відповідної майстерню.

Там для чищення стільникових апаратів від пилу застосовують повітряне продування і особливі вакуумні міні-пилососи. Крім того, нам розповіли про спеціальний пристрій, що використовує для видалення найдрібніших частинок пилу ультразвук.

Така процедура обійдеться в 200-350 рублів. А заміна клавіатури зі стершиеся цифрами на нову — не більше. Для чищення дисплея від плям жиру, відбитків пальців і бруду можна скористатися спеціальним спреєм фірми BASF. Він призначений для екранів стільникових телефонів і стекол годин.

Ціна одного балончика — близько. Подряпини він не видаляє, але справжнє скло чистить непогано. Перед миттям апарат потрібно вимкнути і зняти акумулятор.

Потім нанесіть рідину на дисплей і протріть його чистою паперовою серветкою або шматочком м’якої замші. Але при активній експлуатації (і особливо якщо дисплей трохи опуклий, як, наприклад, у Siemens PS25) на екранах неминуче з’являються малосимпатичні подряпини. При бажанні і від них можна позбутися. У моделей певних виробників (скажімо, Ericsson) дисплеї із справжнього скла, і подряпати їх непросто. Однак є трубки (більшість моделей Nokia), у яких екран зроблений з двох стекол.

Зовнішнє захищає внутрішнє від механічних пошкоджень. Строго кажучи, це не скло, а оргскло. З часом зовнішнє приходить в непридатність — каламутніє через безліч мікроподряпин.

Повернути початкові блиск і прозорість допомагають особливі шліфуючі пасти. Шліфовці можна піддавати тільки оргскло — подряпини, що викликають замутніння, зникнуть, а екран буде виглядати як новий. На даний же скло шліфує паста не надасть бажаної дії. І тоді єдиний спосіб позбутися від подряпин — замінити скло.

У сервісних центрах за цю процедуру з вас візьмуть 150-300 рублів, залежно від моделі апарата. Шліфуються паста коштує -10 за тюбик і, наскільки нам відомо, в Росії не проводиться.

Сервісні центри та просунуті користувачі купують її за кордоном — у Німеччині чи Фінляндії. Втім, купувати цілий тюбик приватним особам особливого сенсу немає, адже його з надлишком вистачає на декілька телефонів, а термін придатності пасти, як правило, обмежений. У деяких сервісних центрах беруться виконати шліфування екрану мобільного телефону за 50 рублів.

Процес шліфування простий: паста наноситься на поверхню дисплея і втирається замшею або шматочком м’якої щільної тканини. В результаті прикрих дрібних подряпин як не бувало!.

Як почистити телефон?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!