Як почистити принтер?

Як почистити принтер?

У наш час наявності принтера будинку це не якийсь каприз, а дійсно гостра необхідність. Часто його застосовують не тільки в роботі з різними документами, але і для друку фотографій, як в домашніх умовах, так і в фото студіях.

На миррового ринку з плином часу з’явилося незліченну різноманітність принтерів, які працюють за різними система. Деякі з них призначені для домашнього використання, інші для офісу. Разом з появою принтера з часом виникло питання його чистки.

І мова тут йде зовсім не про пил, яка на ньому збирається. Ми говоримо про його внутрішніх деталях, адже чим частіше принтером користуються, тим швидше його експлуатаційні можливості погіршуються. Перше, що може зашкодити будь-який принтер це пил. Якщо вона раптом потрапила в головку або картридж, то можна готуватися до невтішних наслідків.

Особливо це відноситься до струменевих принтерів. Отже, як почистити принтер: Далі необхідно протерти від пилу і бруду ролик для паперу. Важливо не пошкодити сам механізм. Дуже дбайливо очистіть вузол з напрямними транспортного ролика.

Це роблять для того щоб на папери не з’являлися плями Далі потрібно витягти картридж з принтера і також акуратно протерти його.

Слід бути дуже обережним, не допускаючи тривалого перебування картриджа від принтера на світлі. Ні в якому разі не застосовуйте аерозолі та будь-які інші речовини для чищення Протріть пилозахисні скла блоку м’яким тампоном, також не застосовуючи при цьому будь-які рідини.

Даний пункт не можна пропускати, оскільки він один з найважливіших у питанні чистки лазерних принтерів Найчастіше для домашнього друку купують струменевий принтер. І це легко пояснюється: по-перше, він дешевше своїх конкурентів, а по-друге, він досить якісно друкує.

Тому, якщо ви користуєтеся таким принтером, але не знаєте, як здійснити його чистку, вам слід запам’ятати кілька простих нюансів. Для початку необхідно розмочити фарбу, яка засохла на голівці це займе близько чотирьох годин Якщо у вашому принтері головки вбудовані в сам картридж, вам необхідно просто зняти їх і покласти в будь-яку ємність з водою, але тільки так, щоб головка була занурена у воду максимум на 2 міліметри

Потім слід здійснити заправку картриджів і включити процес стандартної очистки. При незначних забрудненнях ви можете використовувати спеціальний заводський спрей, однак він допомагає лише на початкових етапах забруднення. Якщо це не поліпшить якість друку, вам доведеться здійснити більш глибоке очищення принтера Для здійснення глибокого чищення потрібно з картриджів викачати всю фарбу і замінити її на дистильований розчин, а потім поверхню головки помістити в теплу воду

Після цього спробуйте надрукувати якийсь малюнок кілька разів це необхідно робити для прогону принтера. Таким чином, очищаються друкують дюзи Останнім кроком є видалення залишків води. Тепер ваш струменевий принтер повинен бути повністю чистим Знайти картридж в наш час не так вже й просто, а якщо не здійснювати їх чистку, то на ваших роздруківках в недалекому майбутньому з’являться білі прогалини.

Велика частина струменевих принтерів оснащуються спеціальною програмою, яка дозволяє здійснювати автоматичне очищення картриджа. З такими моделями легко працювати, необхідно лише зайти в панель управління і в настройках принтера знайти розділ під назвою Засоби та чистка картриджів

Також картриджі можна почистити своїми руками. Вам для цього для початку необхідно їх дістати, але не більше, ніж на пів години

Частка картриджів проводиться виключно за одним, і при цьому слід використовувати тільки м’яку заздалегідь підготовлену тканину, в якій не відокремлюються волокна. Також для чистки потрібно підготувати гумові тампони і фільтровану воду Після того, як ви витягли картридж його необхідно перевірити на наявність тріщин і плям

Відразу після чищення картриджа його необхідно залишити, щоб він трохи підсох, але покласти його так, щоб сопла були спрямовані вгору.

Як почистити принтер?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!