Як почистити кондиціонер?

Як почистити кондиціонер?

Процедура очищення нескладна, рекомендую робити її самостійно. Як часто? Залежить від запиленості вашого приміщення.

А для курців ще й задимленості. Загалом почніть чистити раз на місяць, якщо бруду на фільтрах багато, то чистите частіше.

Якщо мало рідше. Нам зустрічалися кондиціонери, у яких пилу на фільтрах не було помітно навіть після цілого року експлуатації.

Але це були кімнати, в якій одночасно працював очисник повітря і робили вологе прибирання. Візьміться обома руками за передню решітку, так як вказано на малюнку. Потягніть на себе

Підніміть кришку вгору. Витягніть фільтр, піднявши його за нижню частину. Промийте фільтр під струменем води, можете використовувати чистячі засоби.

Якщо кондиціонер виділяє неприємний запах. Поки сушаться ваші фільтри від кондиціонера. Йдете в аптеку і купуєте рідкі антисептики або дезінфікуючі розчини. Бажано на спиртовій основі, об’ємом до 0. 5л. У магазинах можете придбати засіб CONDICLEAN знищує всі бактерії і віруси.

У автомагазинах продається хороше недороге засіб для чищення — профан Відкриваєте кришку кондиціонера, витягуєте пилові сітки (фильт), розведеним розчином води і миючого засобу обережно обробіть радіатор охолоджувач кондиціонера. Весь бруд з радіатора піде в піддон і дренажну систему, так що в запобіганні засмічення дренажу, миючого засобу не шкодуйте. Після того, як фільтр висохне, тільки тоді вставте його назад. Експлуатувати кондиціонер без фільтру не рекомендується, оскільки він захищає не тільки ваші легені, але і теплообмінник внутрішнього блоку.

При запиленості теплообмінника ефективність роботи кондиціонера падає. Не варто забувати і про стан зовнішнього блоку. Якщо теплообмінник зовнішнього блоку забитий пилом, брудом і тополиним пухом, ефективність роботи різко падає, а навантаження на компресор зростає. Він починає грітися і зрештою може вийти з ладу. Рекомендується чистити напором води, сервісники-фахівці використовують невеликі автомийних установки високого тиску.

У домашніх умовах можна обійтися звичайним шлангом. Бажано зняти захисний кожух для більш ефективної чистки зовнішнього блоку.

Якщо з внутрішнього блоку кондиціонера капає вода, то, судячи з усього, забився дренажний трубопровід. Самий простий і швидкий спосіб тимчасово вирішити дану проблему: Якщо є можливість дістатися до дренажу кондиціонера, потрібно подути в дренажну трубку з якою раніше капала вода на вулицю або в каналізацію і пробка повинна піти. Навіть якщо пробка ліквідується викличте потім фахівця для чищення вашого кондиціонера. На цьому все.

Спасибі за увагу.

Як почистити кондиціонер?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!