Як почистити карбюратор?

Як почистити карбюратор?

Карбюратор це мабуть одна з найважливіших деталей двигуна. Без правильно отрегулированного і налаштованого карбюратора, далеко виїхати не вдасться. Основною проблемою карбюратора є нагар і бруд, які потрапляють в карбюратор разом з неякісним паливом. Якщо ви помітили, що двигун почав працювати нестабільно, з’явилися провали пора дивитися карбюратор.

Використання неякісного палива впливає не тільки на карбюратор, а й на весь двигун в цілому. Як визначити якісним чи паливом ви користуєтеся? Дуже просто, подивитися на свічки запалювання.

Якщо на них сіро-коричневий нагар паливо якісне, карбюратор працює правильно. Якщо нагар чорний і масляний, значить ви використовуєте неякісне паливо і у вашого карбюратора певні проблеми. Для якісної роботи карбюратора необхідно його профілактика. У разі появи нагару на його стінках, необхідно чистка.

Отже, ми вирішили почистити карбюратор своїми руками. Для цього нам потрібні ганчірки і спеціальний спрей для чищення карбюраторів. Його можна купити в будь-якому автомагазині. Є кілька різновидів цього спрею російських і імпортних розробників. Особливої різниці я не побачив, тому який брати, вирішувати тільки вам.

Необхідно зняти і розібрати карбюратор і ретельно почистити кожну деталь. Будьте обережні з поплавком, знімати його вкрай небажано. Очистіть усі жиклери, камери карбюратора. При необхідності поміняйте прокладки. Після чищення і збірки карбюратора ставимо його на місце і при необхідності проводимо регулювання.

Якщо потрібно регулювання, її краще довірити фахівцеві, інакше можна так нарегуліровать, що витрата палива вас здивує.

Як почистити карбюратор?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!