Як плести африканські косички?

Як плести африканські косички?

Африканські косички: як плести в домашніх умовах, інструкція Здавна жінки особливу увагу приділяють своїм волоссю. Неповторність і загадку надає жіночому вигляду оригінальна, зі смаком підібрана зачіска.

На кожен день і для урочистого випадку, на довгі, короткі і середні волосся — вибір, дійсно широкий і різноманітний. За допомогою африканських кісок можна, як за помахом чарівної палички, перетворитися на наївну і чисту попелюшку, цілеспрямовану і сміливу ділову леді або загадкову і недоступну незнайомку.

Все залежить від індивідуальних побажань представниць прекрасної статі. Це варто прочитати Якщо ж пріоритетним залишається бажання дивувати і привертати увагу оточуючих, то кращої зачіски, ніж африканські косички просто не знайти. Дійсно, що може бути більш хвилюючим, ніж заморська екзотика. Африканські косички набирають все більшої популярності серед мільйонів модниць. Зустріти на вулиці дівчину з такою оригінальною зачіскою вже давно не в дивину.

Проте до цих пір уми багатьох красунь турбують питання непростий техніки виконання такої хитромудрої зачіски. Одним не дає спокою питання: як плести африканські косички волосся малої довжини, іншим здається, що для такого складного плетіння неодмінно потрібні тільки довгі і густі локони, інші боятися пошкодити природну красу свого волосся. То де ж правда і чи варто боятися африканських кісок? Спробуємо в цьому розібратися. По-перше, не варто засмучуватися тим, у кого немає надзвичайно довгого волосся.

Африканські косички плетуться з використанням штучних матеріалів. У такому випадку довга волосся може не перевищувати 5 сантиметрів, уже при такій скромній зачісці вийде зробити африканські косички. Часом здається, що величезну масу пасом просто неможливо сховати в охайні косички. Не варто засмучуватися!

У цьому випадку власні волосся вплітаються разом зі спеціальними матеріалами. Така хитромудра зачіска на європейському типі волосся виповнюється тільки з використанням штучного волокна. А все тому, що спеціальна синтетика дозволяє надати волоссю необхідну форму і щільність. Що вдієш якщо наші волосся не мають властивості мешканок далекої Африки. Варто відзначити, що синтетичний матеріал, який сьогодні використовується в салонах краси, абсолютно безпечний і не принесе шкоди природній красі натурального волосся.

Його, як правило, кріплять на власні волосся за допомогою спеціального вузлика, а потім плетуть саму косичку. Техніка ідентична незалежно від довжини та густоти локонів. Кіски можна проносити досить довго, все залежить від швидкості росту власного волосся.

Якщо колір обраного синтетичного волокна кардинально відрізняється від натурального, відросло волосся буду псувати всю зачіску. Однак кілька місяців задоволення Вам точно гарантовано. У кожному разі, як плести африканські косички в домашніх умовах ви можете навчитися з вищевказаних відео уроків. Що стосується згубного впливу на волосся, то африканські косички не більше небезпечні, ніж щомісячне фарбування або повсякденне використання фена. Після зняття кісок багато помічають стрімке випадання волосся, однак і тут не варто панікувати.

Це всього лише ті волосся, які людина втрачає повсякденно, просто в даному випадку вони були скуті плетінням. Мільйони дівчат, які вже пізнали принади такої неординарної зачіски, поспішають поділитися своїми захопленими відгуками. Необхідно просто ввести в рядок пошуку афрокосічкі відгуки. Вичерпна інформація і слушні поради допоможуть зробити правильний вибір. Африканські косички так і манять до себе дивовижною екстравагантністю, саме тому дівчата мріють приміряти такий сміливий образ на себе.

Це унікальна можливість показати оточуючим райдужні фарби свого внутрішнього світу, відчути себе унікальною, зовсім не схожої на своїх друзів, вирватися з сірих буднів повсякденності.

Як плести африканські косички?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!