Як пишеться корпоратив?

Як пишеться корпоратив?

/ Літо в самому розпалі, а ви по вуха в роботі, щотижневих брифінгах, щомісячних звітах і щоквартальних з’їздах? Як пишеться у священній книзі, 5 законних днів присвяти роботі, 6-ий і 7-ий день присвятити відпочинку на байдарках! що може бути краще для того, щоб мотивувати до роботи влітку.

Результативно попрацювали ефективно відпочили ще результативніше попрацювали. Корпоративний відпочинок на байдарках зможе розрядити обстановку в колективі, згуртувати його і подарувати нову мотивацію для співробітників. Що може бути крутіше, ніж добре організований відпочинок після важкого робочого тижня? Що може бути драйвовим, ніж рафтинг на байдарках після статистичних даних у звітах і оглядах?

Що може бути екстремальнішими, ніж подолання порогів річки на байдарці після розміреного дня з 9 до 18-00? Клуб подорожей і пригод Крокус займається організацією корпоративного відпочинку на байдарках і подбає про ваше активному і продуктивному дозвіллі.

Довіртеся професіоналам проведення активного відпочинку, і ваша робота стане не такою нудною, долучіться до рафтингу і ви не зможете без нього жити! Наші маршрути: Клуб Мандрівників Крокус запрошує в похід!

Tags.

Як пишеться корпоратив?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!