Як підписати подарунок?

Як підписати подарунок?

Ти красу свою одушевити, На фотокамеру її зніми, Щоб назавжди залишилися всі миті, І твоєї вічної молодості почутті. А знімки помістиш куди? Фотоальбом дарую тобі я. Дарую тобі фотоальбом в подарунок, У ньому можна вічності секунди зберігати, Статут від самотності удавок, Лише лист відкрий і можеш починати. Свою розмову з усіма, хто так доріг, Але, поки далекий, життя таке у нас, Що часом, доводиться серцеві докори, Тихо видавати зображення милих очей.

Подарунок радісний, чудовий, Корисний як при всьому при тому! Вам збереже. фотоальбом! Нехай не великий він за розмірами, але симпатичний на вигляд.

І пам’ять про мене, приміром, Він безсумнівно збереже! Яким ти був, ким станеш ти потім, Розповість про тебе фотоальбом. Знайдеш себе серед знайомих осіб.

Я дарую тобі фотоальбом. Нехай яскраві, красиві моменти зберуться в ньому. Ти роби фотознімки ввечері і вдень, Нехай будуть самі прекрасні моменти життя в ньому.

Ми фотоальбом вам підносимо, Вас прийняти подарунок, дуже просимо! Ви як пам’ять наш альбом зберігайте, фотки його заполонили! Нехай в ньому будуть фотографії з Майямі, Ви на відпочинку з індійськими слонами, Ви на яхті в Тихому океані, Джунглі з вами на передньому плані!

Тут же в літо відпускний потрапите! Пам’ять важливе в житті будь, Зберегти б надовго той час, Коли були щастя і слово, Коли ти радував нас! Відмінний варіант фотоальбом, Він та можливість збереження, Він викличе завжди волненье! Про минуле трепетну пам’ять. Та ви ж знаєте все самі!

А там застиглі миті! Від минулого зберігаються тіні. Як Вам року перегорнути. цілком можливо! У нас не складно! Фотографії як люди, Все в порядку вони будуть, Якщо їх до альбому вкласти, Вони разом будуть жити!

Буде минуле в альбомі, Не в одному, а в п’ятому томі, Син і дочка, і навіть онуки Їх візьмуть колись у руки!

Вітаємо вас сердечно, І бажаємо жити вам вічно! Даруємо щедрий поздравок!

Щоб ви могли запам’ятати найкращі дні, Щоб ви могли згадувати про свою любов, Ми вручаємо вам цей скромний презент, Він допоможе зберегти будь-який момент.

Як підписати подарунок?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!