Як підняти гроші?

Як підняти гроші?

Ну народ! Чого тільки не придумають! Знавці теми як заробити гроші з нічого дають приголомшливі рекомендації: хтось закликає збирати соснові шишки і продавати їх на місцевому ринку; хтось переконаний, що річка або море може принести непоганий улов у вигляді корчі, от її і треба знайти і віднести майстрам поробок, а раптом куплять; хтось тлумачить, що підрізка дерев відмінний приробіток до основного доходу.

Я не сперечаюся поки і продовжую список легкого заробітку: коментарі на форумах до нестями, написання позитивних відгуків на товари, які ніколи в руках не тримав, онлайн-опитування, продаж посилань у блозі. Нескінченні кліки по посиланнях. Фу!

Яка дрібниця ці кліки! І це ще не все: треба зрозуміти різницю між активами і пасивами, зайнятися партнерками, підняти ціну на свої послуги, навчитися грамотно витрачати час, здати в оренду вільну кімнату або гараж. А що робити тим, хто працює за типом білки в колесі: робота будинок, будинок робота. Є рада і для них: — Звільніть, — зберіть в список професії з високим заробітком, — отримаєте обрану професію, відучившись якнайкраще, — нарешті, знайдіть влаштуйтеся на обрану роботу, — виявите роботодавців, які пропонують найвищу зарплату.

— і буде вам щастя. Так це? А, може, не так?

Питання: скільки вчитися, чи буде актуальною професія на той момент, коли ви замре для позування фотографу із заповітною скоринкою в руках? МОЖНА ПРОСТО ПІТИ В РІЕЛТОРИ. Що потрібно для цього? Бажання мати високі доходи, кілька комплектів ділового одягу, пристойну ручку і щоденник і. кинутися на підкорення ріелторської вершини: питати колег, уточнювати отриману інформацію, постійно задавати питання, студіювати документи, зрозуміти, як проходить операція, нарешті, провести першу операцію. У моїй книзі професії ріелтора.

48 КРОКІВ НА ШЛЯХУ ДО УСПІХУ я розповідаю про 48 важливих кроках на ріелторському шляху. Які доходи? — Запитаєте ви мене. Відповідь: Необмежені, обмежувач ви самі, чи то пак ваша уява і фантазія.

Це четвертий видання книги, я відмовилася від думки зробити його стереотипним: об’єднала кілька глав, написала 3 нові глави, ще кілька глав піддала змінам. Ось вони: «Маленькі хитрощі великої реклами», «Сила уточнюючих питань», «Значення одягу для роботи агента з нерухомості», «Мотиви звернення клієнтів в агентство», «Мій рецепт досягнення мети», «Створіть вашу пам’ятку-інструкцію для покупця квартири «,» Створіть вашу пам’ятку-інструкцію для продавця квартири «. Мій висновок: легкі і приємні гроші зустрічаються, адже ріелтор продає чужі квартири, будинки і власні вміння демонструвати впевненість і здібності продавати нерухомість. Якщо ріелтор не господар бізнесу, то він практично нічого не вкладає, крім себе, звичайно, майже нічого: енергія, навички комунікації, інформативність, інноватівность ж не рахуються?

ЩО ВИ ДУМАЄТЕ ПРО професії ріелтора? Пишіть в коментарях!.

Як підняти гроші?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!