Як підключитися до мережі Wi-Fi?

Як підключитися до мережі Wi-Fi?

18. 11. 2010, питань, тепер же хотілося б зупинитися на тому, як підключити свій комп’ютер до бездротової мережі. Для початку хотілося б нагадати, що, так і на основі бездротового маршрутизатора.

Ми вже розглянули, в цій же замітці ми зупинимося на тому,. Ми розглянемо 3 випадки підключення комп’ютера до, у випадку з, а також. Для недосвідчених користувачів зауважимо, що перш ніж підключати свій комп’ютер до роутера, Вам потрібно цей самий. В процесі настройки потрібно буде задати пароль для підключення до бездротової мережі, за допомогою якого Ви і будете проводити підключення своїх бездротових клієнтів.

У розділі корисних порад Ви можете подивитися,. Далі ми будемо вважати, що Вам відома модель вашого бездротового маршрутизатора, відомо назву Вашої бездротової мережі (сеті. Ці 3 обставини (а особливо останні два) і необхідні для підключення бездротового клієнта до або будинку. Перед підключенням безпровідного клієнта Вам буде потрібно освіжити свої спогади про те, як саме налаштована безпеку домашньої бездротової мережі. Буде потрібно згадати наступне: приховали Ви (розсилку мережевого ідентифікатора), чи був активований білий список доступу на роутер за адресами, а також активований чи сервер в роутері і який діапазон адрес видається з його допомогою . Мало хто з домашніх користувачів виконує вищезгадані дії з метою убезпечити свою мережу, але врахувати їх перед підключенням свого бездротового клієнта все ж необхідно.

Звичайно будь настроювач за викликом або недосвідчений у мережевих технологіях користувач не приховує розсилку, не включає білий список доступу по сервера свого бездротового роутера, тому підключення нового комп’ютера до мережі відбувається зовсім вже просто. Ви активуєте модуль бездротового зв’язку на ноутбуці, виконуєте пошук мереж, знаходите серед них свою, після чого підключаєтеся до неї. У процесі підключення Вам буде потрібно вказати пароль (ключ шифрування мережі), який Ви поставили при налаштуванні свого бездротового маршрутизатора, після чого роутер автоматично видасть-сервер.

Далі утиліта настройки бездротової мережі зберігає пароль і більше вводити його не буде потрібно при активації модуля бездротового зв’язку ноутбук сам знайде вашу мережу і автоматично до неї підключиться. Але це в самому простому випадку, якщо ж було приховано при налаштуванні, то буде потрібно вручну створити профіль для підключення до бездротової мережі.

Якщо ж був активований білий список доступу до роутера за адресами, то в роутері спершу потрібно буде створити дозволяє правило для кожного свого бездротового клієнта. А при відключеному клієнті.

У посібниках з посиланням нижче ми зупинимося на всіх підводних каменях, які можуть зустрітися в процесі підключення бездротового клієнта (комп’ютера, ноутбука, ігрової приставки, комунікатора тощо) до бездротового у вашому будинку або офісі, то наші менеджери з радістю допоможуть у цьому питанні !.

Як підключитися до мережі Wi-Fi?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!