Як підключити світло?

Як підключити світло?

Щоб замінити старий вимикач або встановити новий, ви повинні володіти хоча б елементарними знаннями в галузі електрики. Адже нікому не хочеться отримати удар струмом.

Тому ці роботи в ідеалі повинен проробляти професіонал. Але що робити, якщо ви змушені займатися цим самостійно? Тоді вам потрібно уважно прочитати цю статтю.

Вимикачі відрізняються один від одного кількістю клавіш: бувають одно-, двох-і навіть трехклавішние. Система їх підключення, в принципі, одна й та ж. Розберемо спочатку процес підключення Двоклавішний вимикача. Заглянувши в коробку, ми побачимо там вісім проводів: три з них йдуть на вимикач, ще стільки ж на світильник і залишилися два живлять.

Найголовніше завдання розібратися хто з них хто. У цьому нам допоможе індикаторна викрутка. З її допомогою ми визначимо живлять дроти.

Провід, який йде від люстри на контакти електричних патронів, подсоединим до нульового провідника. Тепер з’єднаємо провід вимикача з фазним провідником (його ми знайшли заздалегідь також за допомогою індикаторного викрутки). І на завершення залишилися два дроти, що йдуть від світильника, подсоединим до проводів від вимикача.

У розподільній коробці однокнопкового вимикача світла знаходиться вже шість проводів: два на світильник, два на вимикач, два живлять. За допомогою індикаторної викрутки визначаємо дроти фазної напруги (викрутка повинна загорітися).

Зазвичай вони бувають чорного і червоного кольорів. До проводу світильника, який підключений до контакту електричного патрона, підключіть нульовий провід (зазвичай позначається білим кольором).

Підключіть фазний провід до проводу вимикача і з’єднайте між собою два дроти освітлення, підключених до центрального контакту електричного патрона, до вимикача.

Як підключити світло?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!