Як підключити принтер до комп’ютера?

Як підключити принтер до комп'ютера?

Виробництво комп’ютерів йде вперед семимильними кроками, але поки ще не винайдено комп’ютер, що позбавляє від необхідності підключати і встановлювати периферію, завдяки якій виконується маса потрібних дій. На перший погляд може здатися, що установка принтера досить простий процес, але і в ньому є чимало підводних каменів, що залежать від різних факторів.

У даному випадку розглядається не вид самого принтера, а вид кабелю, необхідного для його підключення. Існує два види портів: LT порт старого зразка, знаходиться на задній стінці системного блоку; і USB може знаходитися як на передній, так і на задній стінках, у випадку з ноутбуком по обох боках. У нових комп’ютерах L T-порти практично не зустрічаються, а й виробники поступово переходять на виготовлення USB-принтерів, і в цьому випадку установка принтера можлива як на персональний комп’ютер, так і на ноутбук. Старий L T-принтер до ноутбука підключити не вдасться. Рекомендується підключати принтер при вимкненому комп’ютері.

Після того як ви підключили принтер і включили комп’ютер, система повідомить вам про те, що виявлено новий пристрій і виконується пошук драйвера. Диск з драйверами для влаштування зазвичай поставляється разом з принтером, і часто на ньому зібрані драйвера, за допомогою яких проводиться установка принтера будь-якої моделі певної лінійки.

Диск бажано вставити відразу ж, і тоді система сама проаналізує його, встановить і видасть повідомлення про готовність пристрою до роботи. Якщо диска немає, то потрібний драйвер можна завантажити з офіційного сайту виробника, розпакувати його, а пошук комп’ютер виконає сам. Якщо цього не сталося, натисніть кнопку Пуск, відкрийте Панель управління і зайдіть в папку Устаткування та звук, виберете пункт Принтери і далі Установка принтера. Відкриється майстер установки, де потрібно вибрати пункт Додати мережний, бездротової або Bluetooth-принтер і слідувати інструкціям, що з’являються.

Якщо необхідна установка принтера на Windows 7, то в цій системі пункту Принтери немає, замість нього потрібно вибрати пункт Додавання пристрою. У вікні виберіть у списку принтер і дотримуйтесь інструкцій майстра установки. Компанія Samsung зазвичай орієнтується на прогрес, і її периферійні пристрої підлаштовуються під системи, так що особливих проблем не виникає.

Однак установка принтера Samsung старої моделі на системи Windows Vista і Windows 7 не проводиться автоматично, навіть за наявності всіх драйверів. У цьому випадку комп’ютер попросить вказати шлях до файлу, вам потрібно відкрити інсталяційний диск, знайти папку з назвою моделі вашого принтера, в ній вибрати папку мови і зайти в папку winxp. Файл з розширенням. dat і є файл драйвера. Принтери марки Canon перед підключенням до комп’ютера важливо правильно зібрати, всі інструкції по збірці ви знайдете у посібнику користувача.

Зазвичай система приймає запропоновані драйвера і сама встановлює їх, але після того, як установка принтера Canon завершена, ви побачите повідомлення про необхідність вирівнювання друкуючої головки. Для вирівнювання необхідно вставити в лоток папір для вирівнювання, що йде в комплекті з принтером, і роздрукувати пробну сторінку. Система Windows зазвичай приймає всі моделі принтерів цієї марки, але у випадку з Windows XPможет виникнути така проблема: якщо раніше був встановлений небудь принтер, то установка принтера Epson супроводжується встановленням заново вже існуючого драйвера. Тому перед підключенням принтера видаліть з комп’ютера всі драйвера, навіть при роботі з молодшими версіями системи.

Поведінка принтера цієї марки кардинально відрізняється від всіх перерахованих вище: установка принтера H повинна проводитися при вимкненому пристрої. Тобто спочатку потрібно підключити принтер і, не включаючи його, встановити драйвер. Після установки драйвера система запросить сам пристрій, і тільки після цього потрібно включити принтер, далі майстер завершить установку.

1. Принтер не виконав друк стартової сторінки. Переконайтеся, що підключення виконано правильно, установка драйвера принтера пройшла коректно, спробуйте перевстановити драйвер пристрою, оновити його. Найчастіше проблема в тому, що кабель закріплений неміцно. У будь-якому випадку потрібно звернутися до документації принтера і провести діагностику неполадок, майстер якої запускається з панелі управління. 2. При спробі відправити документ на друк він відсилається на інший принтер або в програму Microsoft XPS Document Writer.

Встановлений принтер не визначився за замовчуванням. Відкрийте в панелі управління пункт Принтери і факси, знайдіть потрібний принтер, клацніть по ньому правою кнопкою, в меню по рядку Використовувати за замовчуванням. 3. Кожен раз, коли запускається установка принтера, виникає помилка і якщо установка не завершується. У цьому випадку перевірте, чи немає на вашому комп’ютері драйверів іншого принтера, і якщо є, видаліть їх.

4. Пристрій не встановлюється або працює некоректно, після того як установка принтера завершилася вдало. Найімовірніше, система 64-бітна (останні версії Windows), а драйвера були розраховані на 32-бітну. Зазвичай критичної помилки не виникає, але бажано оновити драйвер через офіційний сайт виробника пристрою. При установці пристрою потрібно уважно слідувати інструкціям майстра установки, інакше неполадки можуть виникнути при першому ж використанні.

Якщо ж у вас виникли проблеми або потрібна установка мережевого принтера процес досить складний для людини непідготовленого, краще звернутися до професіоналів. Кваліфіковані фахівці нашої компанії в короткі терміни виконають установку і настройку принтера, нададуть необхідну консультацію і допоможуть у вирішенні проблем.

Як підключити принтер до комп’ютера?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!