Як підключити датчик руху?

Як підключити датчик руху?

Підключити датчик руху не складніше, ніж підключити звичайний вимикач. В обох випадках датчик руху або вимикач замикає, або навпаки, розмикає електричний ланцюг, в яку послідовно включений або стельовий, або настінний світильник, тому схема підключення датчика руху (рис 1) аналогічна підключенню світильника через вимикач. Іноді потрібно, щоб незважаючи на відсутність руху в приміщенні світильник працював постійно тоді в схему може бути доданий вимикач (рис 2), підключений паралельно до датчика руху. У цьому випадку вимикач продублює роботу датчика руху, і оперувати світлом можна буде примусово.

У деяких випадках, коли через особливості приміщення один датчик не в змозі охопити всю площу цього приміщення застосовується схема підключення світильника з двома датчиками руху. У середньому, номінальна потужність датчиків руху 500-700 Вт, що обмежує їх використання з більшим навантаженням.

Іноді виникає необхідність підключення декількох потужних ламп через вуличні датчики руху (напр. освітлення двору приватного житлового будинку ліхтарями або прожекторами). У цьому випадку краще всього використовувати магнітний пускач.

Ось схема підключення датчика руху.

Як підключити датчик руху?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!