Як отримати візу в Росію?

Як отримати візу в Росію?

Далі радимо уточнити в консульстві, чи достатньо їм буде копії ваучера, надісланої факсом або електронною поштою. Майте на увазі, що консульство зазвичай просить надати авіаквитки і страховку місцевої / національної страхової компанії на весь термін поїздки. Крім цього зазвичай в консульства надаються візові анкети-клопотання про видачу візи, фотографії та оригінали паспортів. Термін оформлення туристичних віз в консульствах становить від 1 до 2 тижнів залежно від умов конкретного консульства. Оформлення за 1-2 дні можливо тільки в індивідуальному порядку за особистим рішенням консула.

Рекомендовані терміни поїздки. Запитувані терміни для туристичної візи не повинні перевищувати 2 тижнів. При оформленні на терміни більше 2-х тижнів в Російському консульстві швидше за все запросять додаткові документи — підтвердження оплати готелю на весь час дії візи і докладний план туристичного маршруту.

Реєстрація туристичних віз проводиться іноземцями при розміщенні в готелі, або в компанії, котра оформила тур. ваучер (Туристичне запрошення в Росію) — приймаючої компанії. Якщо з якихось причин у Вас немає можливості отримати реєстрацію в готелі, звертайтеся в нашу компанію. Оформлення реєстрації займає 1-2 дні. Нам потрібні тільки копії Вашого паспорту, візи та міграційної карти. Пам’ятайте, порушення правил реєстрації може спричинити накладення штрафу, а також відмова у видачі віз у майбутньому, т. к. відомості про порушників заносяться в базу даних Міграційної служби.

Вартість оформлення Російських туристичних віз для іноземців в консульствах Росії залежить від громадянства заявника на візу. Вартість туристичної візи для іноземних громадян визначається двосторонніми міждержавними домовленостями і завжди грунтується на принципі відповідному. Так, наприклад, для більшості громадян країн Шенгенської угоди вартість туристичної візи в Росію становить 35 євро при Нетерміновий оформленні (від 4 до 10 днів) і 70 євро при оформленні в термін 3 дні і менше.

Для громадян США і Великобританії вартість російських туристичних віз становить 140 і 250 доларів, відповідно.

Як отримати візу в Росію?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!