Як отримати дозвіл на зброю?

Як отримати дозвіл на зброю?

Як отримати дозвіл на зброю, ліцензію на носіння, а також здати іспити на зброю Багато хто думає, що отримати дозвіл на зброю в Росії дуже важко і навіть практично неможливо, до того ж, у свідомості пострадянського суспільства, у дуже багатьох, закріпилася псевдоаксіома — » зброя = бандітізЬм «. Але це — МІФ і дуже шкідливий міф. Для людини зброя — це, перш за все, зброя самооборони, захист, безпека. Кожна людина повинна мати право захищати себе, своїх близьких, а також своє майно.

Звичайно, в Росії для отримання дозволу на зброю доведеться пройти кілька неприємних та бюрократичних процедур — збір довідок (папірці, печатки, черги), здача іспитів, в деяких випадках, захист своїх прав на зброю у зв’язку з незаконною відмовою і т. п., але це Ви, безсумнівно, зможете досить швидко подолати. На даному сайті Ви знайдете відповіді на те, як у Росії отримати ліцензію на травматичну зброю та ліцензію на мисливську зброю, питання і відповіді іспиту на зброю, правила поводження із зброєю і охотминимум.

Якщо у Вас виникли питання з отримання дозволу на зброю самооборони, то Ви можете скористатися формою зворотного зв’язку на даному сайті. Ми постараємося відповісти на Ваші запитання в самий найближчий час. Також, щиро просимо відвідувачів ресурсу взяти участь у голосуванні на сайті (вгорі ліворуч) на тему «Чи є у Вас зброя».

Як отримати дозвіл на зброю?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!