Як оновити програмне забезпечення?

Як оновити програмне забезпечення?

За даними статистики операційна система андроїд найпоширеніша у світі. І це цілком обгрунтовано, оскільки андроїд маркет містить близько мільйона додатків на любй смак. Деякі програми підходять тільки для певних версій андроїд. Саме тому виникає закономірне питання: як оновити андроїд? Далі наведена поетапна інструкція по оновленню операційної системи.

Найголовніше це підключення до Інтернету і власне наявність гаджета з ОС Android. Оновлення Android виходить конкретно під кожну модель смартфона або планшета. Це означає, що якщо у вас LG 500, то ви не зможете оновити андроїд, який написаний під Samsung Galaxy. У загальних рисах це може виглядати так: Етап перший.

Необхідно підключитися до Інтернету і зайти у вашому гаджеті в загальні налаштування системи. Етап другий. Необхідно включити автоматичне оновлення системи. Щоб операційна система не оновлювалася, потрібно відключити оновлення.

Якщо вийшла нова версія, то телефон повідомить автоматично про оновлення. Застереження: відключати оновлення, при використанні не безлімітного Інтернету. Етап третій. Оновити андроїд можна також через андроїд маркет. Тут можливо знайти програму, яка шукає самі оновлення, або знайти оновлення самому.

Етап четвертий. Можна знайти інсталяційний файл оновлення на офіційному сайті. Встановити його можна як звичайна програма. Етап п’ятий.

Для деяких моделей смартфонів і планшетів в комплекті йде програма, за допомогою якої встановлюються оновлення. Загалом, як оновити андроїд на тих чи інших девайсах, залежить від виробника цього самого девайса.

Інструкції з встановлення та оновлення слід шукати на офіційних сайтах компаній.

Як оновити програмне забезпечення?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!