Як оформити вітальню?

Як оформити вітальню?

Підібрати меблі для вітальні свого будинку і і майстерно її оформити — справа непроста. Тут необхідна вправність і якийсь досвід. А допоможуть розібратися з тим, що краще вибрати, рекомендації в нашій статті. Необхідно спочатку визначитися, який предмет в приміщенні буде центральним. Відповідно, навколо нього і формуватиметься вся обстановка.

Таким предметом можна вважати, наприклад, домашній кінотеатр, камін і так далі. Не забудьте додати для повного ефекту вітальні кілька крапель враження тоді буде незабутнім: яскравим, контрастним, п’янким. На наступному етапі необхідно точно і конкретно сформулювати свої цілі, тобто визначитися з функціональним призначенням: кімната буде призначатися для приємних зустрічей з рідними та близькими або ж для розслаблення перед телевізором, або ж для роботи. У першому випадку кімнату необхідно буде оформити у приємних теплих тонах, переважати повинні бежеві, жовті, світло-коричневі тони.

У другому випадку необхідно зосередити свою увагу на більш заспокійливих, навіть трохи холодних тонах: блакитний, синій і так далі. Робоча атмосфера вітальні повинна бути максимально «діловий».

Необхідно також правильно визначитися з освітленням: ввечері для прийому гостей Вам можуть знадобитися настільні люстри. А для вечора в сімейному колі підійде бра і невеликі торшери.

Як оформити вітальню?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!