Як назвати команду?

Як назвати команду?

Не знаєте, як назвати команду? Допоможемо придумати назву, запропонуємо цікаві варіанти назв команд Назвати команду тільки з першого погляду здається легко. Зазвичай, герой, що викликався з наскоку придумати назву для команди, перші хвилину відчайдушно чухає потилицю, потім видає п’ят банальними словосполучень.

Біда, якщо ця людина — керівник команди, і йому раптом сподобається один з його креативів. Тоді довго бути вам Імпульсом або Екстримом.

Щоб збільшити кількість варіантів назв спортивних команд (зараз поговоримо про них), пропоную кілька способів: Перший — назвати команду за назвою тварини. Тамбовські лосі, Рязанські бронтозаври — тут ще додано географічне прикметник. Найпростіший спосіб придумати назву — обираєте звіра, який найближче до вашого виду спорту і вперед. Другий спосіб: покопатися в назвах відомих фільмів. Звідси з’являються назви команд Чудова четвірка або Форсаж.

Непогані результати дає звернення до історії. Напружуємо пам’ять, і отримуємо назви спортивних команд Легіон, Гренадери, Хрестоносці, Ратибор і тому подібні.

Думаю, поки достатньо. Бажаю вам швидше придумати назву команди, і впритул зайнятися підняттям його авторитету. Для когось КВН — це веселе проведення часу, нові знайомства та приємні спогади. А для когось непотрібний геморой, що повалився на їх бідну голову.

Так, дуже часто в освітніх установах зобов’язують брати участь у масових заходах. А КВН здається настільки легко підготовлюються справою, що він першим приходить в голову різному педначальству. Щоб зіграти в КВН, потрібно придумати купу всього, в тому числі і назва команди КВН.

Ось цим ми зараз і займаємося! Булки Леніна — як вам така назва?

Це тільки початок! Якщо КВН намічається в школі, то c ходу запропоную вам назва команди Шантрапа. Йдемо далі: КВН з літератури?

Беріть назви Мертві суші, Війна і жир, Надої нашого часу. Як ви зрозуміли, веселі назви команд виходять при використанні співзвуч і порушенні ідіом. За тим же принципом, для КВН з хімії називаємо команду Порка хлорки або Ангидрид, для математичного КВН підійдуть назви команд Узи гіпотенузи і Конуси і бонуси (балуемся з римами — це теж допомагає).

Інші випадки — географічні назви команд. Резінославль — для команди КВН з Москви.

Команда КВН з півночі може з гордістю носити назву Вантузи заполяр’я. Ще один прийом — назвати команду з професійної приналежності її учасників: Сторожа врожаю — команда КВН агрономів.

Ну, і наостанок, видам фонтанчик прикольних назв для команди КВН: Вашингтон простий, лошарики, Крихти подпростиночние, Школяр-шмольнік, Праски, Бармалей, Маточки і хрестики, У-лю-лю, Красуні і удодіще.

Як назвати команду?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!