Як назвати хом’яка?

Як назвати хом'яка?

Вдала кличка необхідна умови приручення (або дресирування це вже як вам більше подобається) хом’ячка. Тут важливо не розгубитися в різноманітті вже існуючих імен і визначитися з створенням нового. У цій статті ми запропонуємо вашій увазі кілька порад як можна назвати хом’яка дівчинку. По-перше, кличка повинна подобатися всім без винятку членам родини.

Це виключить можливість проголошення її з негативним забарвленням, адже тварини реагують лише на ласкаві інтонації. Вигадування імені для нового члена сім’ї можна перетворити на маленьке сімейне свято. Обов’язково за участю дітей.

Нехай кожен придумає свій варіант імені. Розіграти лотерею. Буде весело і дружно.

І точно не буде розбіжностей. Називаючи малятко, враховуйте особливості її зовнішності і характеру.

Вважаєте свою дівчинку писаною красунею? Сміливо називайте Красунею, Очаровашки, Лапотулей або Барбі. Білосніжну доречно буде іменувати Снежкой, черненькую Тучков або Вночі, руденьку Сонечком. Спритна?

Цілком підійдуть Блискавка, Іскорка, Комета. Спокійна? Соня, Мякушко ваші варіанти.

По суті, умова тільки одне ім’я має бути милозвучною з набором зменшувально-пестливих форм. Не будете ж ви кожен раз підходячи до клітки з придихом вимовляти: Даздрапермочка моя

Не готові до імпровізації? Ваше право. Пропонуємо вашій увазі список найбільш часто використовуваних жіночих хомячіт імен: Ася, Аза, Буся, Беккі, Віола, Гала, Гретта, Доця, Димка, Єва, Жужа, Зося, Іза, Кроха, Куся, Кнопка, Ляля, Лапа, Мотя, Мишка , Нюша, Оливка, Пуша, Пампушка, Роза, Сіма, Стася, Тутті, Тося, Умка, Фіфа, Хомка, Цветик, Чудо і т. д.

Як назвати хом’яка?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!