Як назвати дівчинку в травні?

Як назвати дівчинку в травні?

Як назвати дитину, що народилася в травні Підібрати вдале і красиве ім’я малюку завдання не з легких. Адже наше ім’я в чому впливає на долю.

До речі, на вибір імені дитини впливає навіть час року і місяць, коли народився ваш малюк. Діти, що народилися навесні, виявляють гнучкість у різних ситуаціях, але не мають бійцівських якостей. Психологи ж вважають, що цю проблему можна підкоригувати більш жорстким ім’ям.

Це додасть дитині впевненості в собі і буде захистом від життєвих негараздів. Яке ж вибрати ім’я малюка, який народився у травні? Травневі імена для хлопчиків Антон, Віктор, Іван, Кузьма, Георгій, Никифор, Олександр, Григорій, Федір, Денис, Всеволод, Віталій, Гаврило, Анатолій, Олексій, Леонтій, Сава, Фома, Марк, Василь, Степан, Семен, Кирило, Максим, Яків, Микита, Гнат, Борис, Гліб, Роман, Петро, Давид, Костянтин, Герман, Макар, Дмитро, Андрій, Іраклій, Павло, Єгор, Юрій, Артем, Федот, Климент, Арсеній, Микола, Кіндрат, Валентин, Пафнутій, Юхим, Веремій, Опанас, Тимофій, Пімен, Северин, Никодим, Йосип, Пахом, Модест, Лаврентій, Касьян.

Травневі імена для дівчаток Олександра, Валентина, Єлизавета, Марія, Глафіра, Тамара, Зоя, Пелагея, Ірина, Таїсія, Гликерія (Ликера), Муза, Клавдія, Христина, Фаїна, Юлія, Сусанна, Євдокія, Єфросинія.

Як назвати дівчинку в травні?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!