Як навчитися рахувати?

Як навчитися рахувати?

Чи знаєте ви, що багато людей не люблять рахувати свої гроші? Вони з великим задоволенням обговорюють доходи політиків, гонорари кінозірок, винагороди спортсменів та інших відомих людей.

І в основній масі своїй вважають, що доходи ці величезні і незаслужені, а в глибині душі, частенько повторюють: Везе ж людям! І треба сказати, що підрахунком чужих грошей зазвичай займаються ті, хто не любить рахувати свої. Практично всі хочуть бути багатими. Тому і викликає роздратування інформація про те, що хтось вже ним став, а ти ще немає. А ти все ще отримуєш копійки, все ще не знаєш, що робити і як збільшити свій дохід.

Усе ще немає впевненості в собі, інакше б ця інформація викликала б не роздратування, а радість, що хтось вже знайшов свій шлях до багатства та успіху, і за нею б слідував питання, а як він цього добився і чому я у нього можу навчитися? І краще зробити так, як у відомій пісні: Думайте самі, вирішуйте самі мати або не мати? Тому що, щоб що то мати, треба кимось стати і щось для цього зробити! І коли мова йде про власні гроші, то ви самі повинні вирішувати: вважати їх чи не вважати.

Слово НИЩЕТА походить від слова НЕ ВВАЖАТИ. Якщо ви не вважаєте свої гроші, скільки б їх сьогодні у вас не було, то і грошей у вас ніколи не буде. А навіщо вони вам?

Ви ж не вмієте їх рахувати! Ви ж не отримуєте від цього задоволення! Рахунок грошей увазі те, що ви вірите в необхідність цієї дії.

Рахунок веде до відчуття достатку. А достаток завжди притягує гроші.

Ви ж знаєте вислів: гроші до грошей? Крім того, рахунок грошей увазі управління ними. А управління це ефективне використання наявних ресурсів з метою НАРАЩИВАНИЯ ВАШОГО ПОТЕНЦІАЛУ!

Чому ви не любите рахувати свої гроші? Коли я задаю людям це питання, то мені часто відповідають: псуватися настрій, коли їх мало або навіщо їх рахувати, якщо вони є? 1 варіант: чому псуватися настрій, коли грошей мало? тому що, коли грошей мало, відразу напрошується питання, а хто винен?

Якщо сам то відповідальність треба брати на себе, а куди простіше звинувачувати в усьому держава, батьків, роботодавця або ще кого-небудь. якщо винен сам то треба думати, що робити, а по телевізору знову показують чемпіонат світу з футболу, і пропустити трансляцію смерті подібно! бо-лінь, втомився після роботи. І завжди є надія на халяву або авось, може, звалитися звідки небудь зайва тисяча рублів на поточні витрати. Не розуміє людина, що рахунок це управління грошима. А той, хто управляє грошима, керує своїм життям. А управляти їй не хочеться, куди краще плисти за течією.

Управляти означає дотримуватися якісь правила, дотримуватися дисципліни. Рахунок грошей вимагає дисципліни в усіх сферах життя, а це значить, треба ставати дорослим і брати відповідальність на себе. Але я вважаю, що ті люди, які не люблять рахувати гроші, просто не розуміють, навіщо їм це потрібно і як це може вплинути на їхнє життя. , Які позитивні зміни можуть відбутися. Одного разу в перукарні я стала випадковим слухачем такої розмови. Одна жінка розповідала про свого сина-першокласника, який ніяк не хотів вважати палички на уроці.

Йому не подобалося це робити! От якби вчителька запропонувала йому рахувати гроші, — сказала засмучена матуся, — він би їх швидко б порахував! Він так любить гроші! Навіть маленька дитина любить гроші рахувати, бо розуміє, якою силою вони володіють, які бажання він може задовольнить з їх допомогою І щоразу рахуючи гроші, він вірить в те, що їх у нього повинно ставати все більше і більше, і способи різні придумує , як їх дістати. Нехай ці способи і примітивні, він ще не знає, як заробити гроші, але у вас то роки життя за плечима, школа та інститут, чому ж ви на своєму рівні обмежуєтеся одним способом отримання грошей, який вас ніяк не влаштовує?

Ви ж бачите, що сам процес підрахунку грошей закликає ваш мозок мислити позитивно, так запустіть цей розумовий процес, не лінуйтеся, бо йдеться про ваше життя, про ваші гроші. 2 варіант: коли грошей багато. Як не дивно, але якщо не вважати грошей, коли вони є, то є дуже велика вірогідність їх втратити. Справа в тому, що запаморочення від успіхів змушує людину сильно відриватися від реальності (це одна із сторін енергії грошей). І якщо людина непідготовлений ментально і не вміє керувати своїми грошима, то енергія грошей буде діяти проти нього.

І рано чи пізно він свої гроші втратить (Параті з фільму Безприданниця яскравий тому приклад, а також переможці всіляких лотерей і т. п.) Як же навчитися рахувати свої гроші? Якщо ви хочете розібратися, як правильно вести підрахунок грошей, то дивіться тут: Але головне, що вам треба зробити: Повірити, що рахунок грошей допоможе вам прийти до фінансового благополуччя

І кожен день практикуватися, практикуватися, практикуватися, поки гроші не почнуть надходити у вашу кишеню. А коли грошей стане досить продовжувати рахувати гроші для того, щоб вони не пішли.

Як навчитися рахувати?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!