Як навчитися дріфтовать?

Як навчитися дріфтовать?

nbsp nbsp У дріфту є багато шанувальників, багато чоловіків можуть дивитися на таку дію довгими годинами, і багато з них не відмовляють собі в задоволенні самим взяти участь. Для новачків необхідно відразу сказати, що це заняття без підготовки може бути дуже небезпечним (і не тільки для водія, але й оточуючих) і витратним.

Тому етапи підготовки очевидні, необхідно наявність окремої порожній майданчики, бажано, щоб перші уроки преподав досвідчений водій, ну і, звичайно ж, будьте готові, витратиться на покришки для авто. Ми розповімо, як навчитися дріфтовать на машині, і надамо для цього два способи зі складними назвами Power Over Drift і E-Brake Drift. Ясно, що якщо ви власник старенької копієчки, то шансів на якісний і красивий дрифт малювати, плюс до всього будь-яку машину потрібно підготувати до подібного процесу.

Отже, що стосується гуми, то поки згодиться старенька, яка втратила захисний шар і, тому що нам потрібен ефект ковзання, а не щоб покришки зчіплювалися з дорожнім покриттям. Не обійтися без блокування заднього диференціала, щоб на колесах ззаду був забезпечений легкий зрив.

Дуже добре якщо машина оснащена форсованим двигуном, що звичайно, дорого, на крайній випадок, з іншим мотором, який може перегрітися, можна підвищити передавальне відношення. І останнє, це підвіска, дріфтовать на, вийде, коли зчеплення передніх коліс буде максимальне, а задніх ослаблене. Значення заднього розвалу 0 градусів, а переднього 4, краще, щоб машина була опущена.

Використовується досвідченими умільцями дріфту, вимагає вкладень в запчастини, тому що деякі часто виходять з ладу, і тут швидкість не найголовніше. Отже, принцип побудований на потужності, входження в поворот не вимагає високої швидкості. Необхідно до упору вивернути кермо і моментально натиснути педаль газу. Напрямок вивертання керма відбувається в ту ж сторону, що і дрифт.

Для зупинки, потрібно лише повільно відпускати газ. Перед тим як навчиться дріфтовать на машині вищеописаним способом, розгляньте спочатку цей, тому що він легше дається новачкам. Спочатку набирається швидкість, потім вичавлюється зчеплення, перемикається на нейтральне положення і зчеплення відпускається, при цьому права нога одночасно затискає газ і гальмо (носок на педалі гальма, а п’ятка на газ). При порівнянні оборотів трансмісії і мотора, потрібно різко переключитися на нижню передачу, відпустити зчеплення і продовжувати натискати на газ.

Знову-таки, кермо вказує, в який бік відбувається дрифт, потрібно різко смикнути ручник не довше за ніж на одну секунду, продовжуючи вичавлювати педаль, для зупинки потрібно відпускати газ.

Як навчитися дріфтовать?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!