Як навчитися битися?

Як навчитися битися?

Рано чи пізно у кожного хлопця (а часто і у дівчат) виникає бажання навчитися битися. Помститися кривдникам, захистити свою другу половинку, похвалитися силою перед друзями, просто бути завжди впевненим у собі причин виникнення цього бажання маса. Звичайно, хлопець, що вміє постояти за себе, і у дівчат викликає захоплення, і у представників сильної статі повагу. Спробуємо відповісти на питання, як добре навчитися битися.

Відвідування спортивних секцій Насамперед, пам’ятайте про те, що добре і швидко навчитися битися можна тільки в одному випадку відвідуючи секцію по одному з видів єдиноборств. Навіщо ж тоді читати статтю про те, як навчитися битися? Хоча б для того, щоб правильно підібрати дану секцію! Для тих, хто хоче добре навчитися битися, оптимальним видом спортивних занять стане, безумовно, бокс або кікбоксинг. Саме в боксерській секції вас навчать правильно бити руками, поставлять удар.

Ви також навчитеся правильно і вчасно ухилятися від ударів суперника. Розвинена мускулатура і підвищена витривалість стануть незаперечним бонусом регулярних занять спортом. Хорошим варіантом для тих, хто поки не знає, як навчитися битися, стане і вільна боротьба. Це чудовий варіант самозахисту, який сприяє розвиткові гнучкості, спритності, різкості рухів, техніки контактного бою.

До речі, вільна боротьба вважається кращим видом спорту для прагнучих дізнатися, як навчитися битися на вулиці адже саме вона ближче всього за своєю суттю до вуличних бійок. Ефективним контактним єдиноборством є і дзюдо в цьому виді спорту головною є не сила, а філігранність техніки, вміння відчути суперника. Саме тому дзюдо стане відмінним варіантом, для тих, хто хоче добре навчитися битися, але не володіє богатирським статурою, а також для бажаючих навчитися битися дівчат.

А ось популярні останнім часом айкідо, карате, кунг-фу, у-шу навряд чи будуть актуальні під час вуличної бійки. Небагато каратисти, всупереч голлівудським фільмам, зможуть змагатися з боксером. Якщо вас цікавить, як навчитися битися на вулиці, східні єдиноборства навряд чи допоможуть вам в цьому все-таки заняття ними мають дещо іншу мету. Як навчитися битися в домашніх умовах?

Набагато складніше навчитися битися в домашніх умовах, без наявності суперника. Але при великому бажанні і це можливо. Не поспішайте купувати боксерські рукавички і грушу. Почніть з тренування витривалості: займіться плаванням, бігом на далекі дистанції, стрибайте на скакалці.

Таким чином, ви підготуєте м’язи до майбутніх тренувань, відпрацювання ударів. Сьогодні існує безліч книг про те, як навчитися битися. Однак найкращим варіантом буде перегляд різних відеокурсів на дану тему, благо, їх досить багато і в Інтернеті, і на полицях магазинів. Не поспішайте скуповувати всі диски, спочатку визначитеся, який вид єдиноборств вам ближче і навіщо ви хочете навчитися битися: для розвитку гнучкості і спритності, для внутрішньої гармонії або для самозахисту.

Буде зовсім непогано, якщо займатися ви будете не одні, а привернете до занять друга або знайомого, теж спраглого вивчити всі премудрості того, як добре навчитися битися. Звичайно, освоїти цілком техніку того чи іншого виду спорту в домашніх умовах вам не вдасться але ознайомитися і попрактикувати основні прийоми самозахисту у вуличній бійці буде цілком під силу.

Як навчитися битися?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!