Як насаджувати живця?

Як насаджувати живця?

ВАРІАНТИ: Снасточка з двома трійниками. Одним трійником підчіплюють під хребтик, іншим — за ніздрю рибки. Снасточка з одиночного і потрійного гачка. Одиночним гачком підчіплюють під плавець.

Повідець трійника пропускають через рот рибки і петельку поводочка надягають на поводок одиночного гачка. Снасточка з двох трійників. Одним трійником підчіплюють під плавник, другий — за голову. Трійник або двійник виставляють з рота рибки, а поводок за допомогою голки протягують під шкіру і виводять у плавця. Подвійним гачком зачіпають під хребтик, а поводок пропускають через зябра в рот.

Снасточка з двох трійників. Одним трійником підчіплюють під плавник, іншим зачіпають під зябра знизу.

Одиночним гачком підчіплюють брусковатое рибку за ніздрю. Снасточка з одиночного і потрійного гачка.

Одиночним гачком підчіплюють за ніздрю, трійником — за хребтик. Снасточка на жилці з трьох одиночних гачків. Одним гачком підчіплюють за хвіст, другий залишається вільним, третій підчіплюють за ніздрю. Снасточка з одиночного та подвійного гачка. Двійник прив’язують до рибку ниткою в двох місцях, поводок пропускають через зябра і рот і надягають на одиночний гачок, яким зачіпають за ніздрю.

Снасточка з одиночного і двох подвійних гачків. До одиночного гачка примотують дротяну петельку. Через цю петельку і вушко пропускають сталевий поводок, до якого прироблені на двох поводочках два двійника. Рибку підчіплюють під хребтик одиночним гачком, а подвійні розташовують з боків рибки. Двійники пов’язують ниткою, проводячи її під черевцем рибки, або стягують тонкої гумкою.

Личинку річкової міноги, звану рибалками повоєм або піскорийки, насаджують двома способами: на снасточку з двома одиночними гачками, продевая гачки під шкіру личинки в двох місцях, і на одиночний гачок, пропускаючи жало під шкіру біля голови і на середину тіла. Хвіст залишається вільним.

Різка (філе риби) Шматочок білої риби, взятий з бічної сторони. Гачки можна прив’язувати до рибку нитками або м’яким дротом різними способами, не зачіпаючи ними тіла рибки. Ця прив’язка гачків кілька клопіткої, але якщо гачки прив’язати акуратно, рибка надовго залишиться живою. Потрібно, однак, мати на увазі, що хижаки неохоче беруть рибок, усаджених декількома гачками.

Луше ловити повідку і стежити за поклевкой хижака. Своєчасна підсікання забезпечить гарну здобич.

Як насаджувати живця?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!