Як написати заяву на відгул?

Як написати заяву на відгул?

У статті ви дізнаєтеся, як грамотно написати заяву на надання відгулу. В кінці можна завантажити зразок заяви на відгул в рахунок відпустки і на відгул за свій рахунок. Якщо працівнику в процесі роботи з якої-небудь причини потрібно вихідний день, то взяти він його може двома способами: взяти вихідний день в рахунок щорічної оплачуваної відпустки або за свій рахунок, тобто не оплачувана.

Якщо співробітник планує взяти вихідний день в рахунок свого майбутнього оплачуваної відпустки, то необхідно написати відповідну заяву. Заява пишеться на ім’я керівника підприємства від працівника. У бланку заяви необхідно вказати прохання надати вихідний день в рахунок відпустки і вказати дату бажаного дня, причому слово відгул у формі заяви вживати не слід, так як такого поняття законодавством не передбачено. Нижче наведено приклад заяви, вам залишається тільки підставити свої дані.

Відгул без вмісту береться в тому випадку, якщо працівник не хоче витрачати дні своєї майбутньої відпустки або він ще не відпрацював належні півроку, після якого він отримує право на відпустку. У формі заяви також не вживається слово відгул, формулювання повинна мати вигляд прошу надати мені відпустку без збереження заробітної плати та вказати тривалість відпустки. Цей запис опублікована П’ятниця, Липень 5th, 2013 в 10:31 і перебувати в категорії.

Ви можите читати цю статтю через потік. Ви можите, або поставити на своєму сайті.

Як написати заяву на відгул?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!