Як написати заяву на відгул?

Як написати заяву на відгул?

Відгул це вихідний день, який співробітник організації бере в процесі своєї роботи. Для того, щоб взяти відгул, працівник повинен скласти відповідну заяву і здати його в бухгалтерію.

У статті розберемо, як правильно написати заяву на відгул. Також наведемо зразок заяви на відгул в рахунок відпустки за свій рахунок.

Якщо працівник хоче взяти вихідний у рахунок свого майбутнього чергового оплачуваної відпустки, тобто відгул за раніше відпрацьований час, то це необхідно прописати в тексті заяви. Якщо ви ще не відпрацювали на підприємстві півроку, то відгул в рахунок відпустки ви взяти не можете, доведеться брати вихідний за свій рахунок. Форма заяви довільна, проте, обов’язково вкажіть, кому ви адресуєте даний документ, в даному випадку це керівник організації, вкажіть свої ПІБ. Ці дані пишуться в правому верхньому куті. Далі посередині слово заяву.

У тексті заяви викладаєте своє прохання надати вам вихідний день в рахунок відпустки, вкажіть дату бажаного вихідного дня. Варто відзначити, що в російському законодавстві не передбачено таке поняття, як відгул, тому в тексті заяви його краще не вживати. Пишіть вихідний день / вихідні дні.

Під складеним таким чином документів поставте свій підпис з розшифровкою і вкажіть поточну дату. Як вже було сказано вище, за свій рахунок вихідний береться в тому випадку, якщо ваш стаж на даному підприємстві не досяг 6-ти місяців, або якщо ви не хочете витрачати дні своєї відпустки. Форма заяви буде виглядати аналогічним чином. Заміниться тільки формулювання прохання, замість вихідний день в рахунок відпустки ви вкажіть фразу відпустку без збереження заробітної плати.

Нижче наведено зразок такої заяви.

Як написати заяву на відгул?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!